Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

IGI 2: Covert Strike - v.1.3 + 5 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry IGI 2: Covert Strike . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku26,9 KB

pobrań400353

pobrań (7 dni)1407

data aktualizacji3 września 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

IGI 2: Covert Strike trainer v.1.3 + 5 trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Uruchom trainer, a następnie grę (skorzystaj z odpowiedniego przycisku). W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

1 – nieśmiertelność

2 – nielimitowana amunicja

3 – nieskończona ilość granatów

4 – szybsze otwieranie drzwi

5 – żadnych alarmów

6 – niweluje efekty działania powyższych ułatwień

Uwaga! Trainer ten współpracuje z wersją 1.3 gry!

  • data aktualizacji: 3 września 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 26,9 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.