Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Hollywood Pictures 2 - GER - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Hollywood Pictures 2 z gatunku Gry Strategiczne w wersji GER na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku287,5 MB

pobrań2142

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji25 lipca 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Hollywood Pictures 2 jest strategią ekonomiczną, w której zajmujemy się prowadzeniem własnej wytwórni filmowej. Musimy więc zatrudniać odpowiednie osoby, a także dbać o to żeby wyprodukowane filmy odnosiły finansowy sukces. Opisywana gra jest zdecydowanie bardziej skomplikowana od takich tytułów jak chociażby The Movies, w większym stopniu przypominając Cinema Empire, czy Hollywood Mogul. Za przygotowanie tej strategii odpowiedzialny jest niemiecki developer Sayonara Software. Hollywood Pictures 2 ukazał się wyłącznie na komputery osobiste. Producent nie przewidział też żadnych trybów multiplayer.

Zabawę rozpoczynamy z bardzo niewielkim budżetem, tak więc w początkowej fazie rozgrywki nie możemy sobie pozwolić na wyprodukowanie droższych filmów. W pierwszej kolejności musimy zadbać o odpowiednie wyposażenie (kamery, plany filmowe do kręcenia zdjęć itp.) oraz personel. W tym drugim przypadku mowa jest zarówno o osobach uczestniczących w procesie produkcji filmu, jak i zatrudnionych aktorach. W trakcie rozgrywki jesteśmy odpowiedzialni za podejmowanie praktycznie wszystkich decyzji, także tych o mniejszym znaczeniu. Kręcony film musi mieć oczywiście reżysera oraz odpowiedni scenariusz. Możemy tu zatrudnić dodatkowe osoby do działu kreatywnego lub zakupić jeden z gotowych skryptów.

Uwaga: Demo w niemieckiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 25 lipca 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 287,5 MB

Pliki do gry Hollywood Pictures 2

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Hollywood Pictures 2 - GER demo 287,5 MB 2007.07.25 2,1K 3