Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Ratatuj - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Ratatuj z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku160 MB

pobrań12008

pobrań (7 dni)24

data aktualizacji2 lipca 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ratatouille bazuje na filmie animowanym o tej samej nazwie, stworzonym przez ekipę z Pixar Animation Studios – bastionu twórców Toy Story, Finding Nemo (Gdzie jest Nemo?) i Cars (Auta). Kinowy pierwowzór wyreżyserował Brad Brid, odpowiedzialny wcześniej za The Incredibles (Iniemamocni). Omawiana gra łączy elementy przygodowe i zręcznościowe w formie, atrakcyjnej zarówno dla małoletnich odbiorców, jak i dla użytkowników zdecydowanie starszych.

Rolę głównej postaci pełni Remy, który jest dość niezwykłym szczurem. Protagonista ów uwielbia dobre jedzenie, przez co nieszczególnie lubi się ze swoją rodziną, mającą zdecydowanie mniej wygórowane potrzeby kulinarne. Poza tym bohater chciałby zostać szefem kuchni w ekskluzywnej restauracji, aby móc realizować się w gotowaniu na najwyższym poziomie. Szczęśliwie Remy'emu udaje się dotrzeć do kanału, biegnącego pod jedną z najsłynniejszych paryskich jadłodajni, a stamtąd prosto do kuchni, gdzie jest raczej niemile widzianym gościem. Mimo wszystko kierując szczurzym entuzjastą kulinariów musimy pomóc mu zrealizować jego pozornie nierealne marzenie.

Uwaga: Demo pozwala na przejście dwóch misji z gry.

  • data aktualizacji: 2 lipca 2007
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 160 MB

Pliki do gry Ratatuj

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Ratatuj demo 160 MB 2007.07.02 12K 24