Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Na Fali: Surf's Up - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Na Fali: Surf's Up z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku473,4 MB

pobrań11373

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji8 czerwca 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Surf's Up to dynamiczna gra sportowa, traktująca o niezbyt łatwiej i wymagającej dyscyplinie, jaką jest surfing. Inspirację do stworzenia niniejszej pozycji developerzy zaczerpnęli z filmu animowanego ze stajni Sony Pictures Animation (polski tytuł: Na fali). Zarówno omawiana produkcja, jak i jej pierwowzór w rolach głównych przestawia pingwiny, ślizgające się po falach.

Użytkownik otrzymuje do wyboru dziesięć postaci, znanych z kinowego obrazu. Każda z nich dysponuje różnicowanymi umiejętnościami i odznacza się odmiennymi cechami charakteru. Ponadto, w chwilach odpoczynku bohaterów, można usłyszeć wiele zabawnych dialogów, wypowiadanych przez aktorów, występujących we wspomnianym filmie. Poza poczuciem humoru, pingwiny wykazują się również ogromną odwagą i co rusz udowadniają, że nie straszne im nawet największe fale. Poszczególne postaci bez przerwy popisują się niezwykle spektakularnymi trickami.

Uwaga: Demo zwiera jedną grywalną mapę Pen Gu Island oraz dwie postacie: Cody i Lani.

  • data aktualizacji: 8 czerwca 2007
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 473,4 MB

Pliki do gry Na Fali: Surf's Up

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Na Fali: Surf's Up demo 473,4 MB 2007.06.08 11,4K 2