Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Battlestations: Midway - + 6 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Battlestations: Midway . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku110,1 KB

pobrań9601

pobrań (7 dni)11

data aktualizacji29 maja 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – częściowa niezniszczalność sojuszniczych jednostek

F2 – pojedyncze uderzenie niszczy jednostkę wroga

F3 – natychmiastowe przeładowanie broni

F4 – zamraża ruch wszystkich jednostek znajdujących się na mapie

F5 – rozbudowany system zarządzania okrętami; wykorzystuje się tu dodatkowe klawisze: U – pełna moc do tyłu, I – całkowite zatrzymanie, O – pełna moc do przodu, K- prostsze zawracanie

F6 – nieskończona ilość torped

  • data aktualizacji: 29 maja 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 110,1 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.