Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Stealth Combat - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Stealth Combat z gatunku Gry Akcji w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku78,3 MB

pobrań1333

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji3 maja 2002

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Stealth Combat to gra akcji 3D oferująca taktyczny model rozgrywki z elementami szpiegowania i rozbudowaną fabułą. Przenosimy się nieco w przyszłość, gdzie misje decydujące o losach wojny wykonują siły specjalne nowej generacji. Gracz wciela się w postać agenta Streak’a, pracującego dla Aliansu Ekonomicznego i Militarnego, albo w rolę agentki Moon, będącej w służbie Wielkiej Azji. Naszym zadaniem jest zapobiegnięcie eskalacji lokalnego konfliktu na globalną skalę. W zależności od wyboru postaci fabuła toczy się dwoma różnymi ścieżkami.

Do wyboru dostaniemy dwie odrębne frakcje z całkowicie różnorodnymi jednostkami i misjami do wykonania. Na wykonanie czeka 25 misji rozgrywających się na terenia całego świata, podczas których wspomagać nas będą pojazdy prowadzone przez komputer. Akcja przeniesie nas w ciekawe miejsca o zróżnicowanym terenie, jak las, zbiorniki wodne, śnieżne wzgórza czy podziemne jaskinie. Całość oparta o nowoczesny silnik JARED pozwoli na przełączanie widoku między perspektywą pierwszej i trzeciej osoby.

  • data aktualizacji: 3 maja 2002
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 78,3 MB

Pliki do gry Stealth Combat

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Stealth Combat - ENG demo 78,3 MB 2002.05.03 1,3K 1