Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Gunship Apocalypse - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Gunship Apocalypse z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku250,7 MB

data aktualizacji14 listopada 2006

pobrań1458

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Gunship Apocalypse to kosmiczny shooter, przygotowany przez niemiecką ekipę Fakt Software. Produkt ten nawiązuje do takich dzieł, jak Descent czy Forsaken i przenosi nas w odległą przyszłość, proponując jednocześnie zanurzenie się w specyficznym klimacie science-fiction.

Historia przedstawiona nam w grze rozpoczyna się na Marsie, w roku 2493. Krążąca po orbicie czwartej planety od Słońca satelita utraciła łączność z jedną z kolonii, znaną pod nazwą MRS1. Kilkadziesiąt minut później specjalistyczne radary wykryły, że w miejscu tym doszło do bliżej nieokreślonej katastrofy. W związku z zaistniałą sytuacją ogłoszono stan kryzysowy i powołano komisję, która zdecydowała, że do odległej kolonii należy wysłać statek ratunkowy. Jego zadaniem będzie ewakuacja ludności, która przeżyła kataklizm. Wehikułem wyznaczonym do tej trudnej misji został tytułowy Gunship Apocalypse. My z kolei mamy być jego pilotem i po raz kolejny uratować świat.

Uwaga: Demo zawiera dwie główne lokacje z gry, kanion i centralną bazę.

  • data aktualizacji: 14 listopada 2006
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 250,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl