Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Made Man: Prawa Ręka Mafii - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Made Man: Prawa Ręka Mafii z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku187,5 MB

pobrań5675

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji16 października 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Made Man studia SilverBack to niezwykła gra akcji pozwalająca nam poznać od podszewki, równie fascynujący co niebezpieczny, świat mafii. Nad tytułem pracowali między innymi autor bestsellerów David Fisher oraz były członek wpływowej rodziny mafijnej Bill Bonano. Obecność tych dwóch panów w procesie powstawania gry ma gwarantować, jak najwierniejsze odwzorowanie realiów niełatwego życia w bezlitosnym świecie gangsterów.

Głównego bohatera – Joey’a Verolę – poznajemy w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku i będziemy mu towarzyszyć przez następne dwie dekady, obserwując najważniejsze momenty w jego życiu. Służąc w Wietnamie, jako żołnierz amerykańskich sił zbrojnych, Joey poznaje ludzi, którzy pomogą mu dołączyć do mafijnych struktur, już po powrocie do ojczyzny. W Nowym Jorku nasz bohater zmienia profesję, co prawda dalej pozostaje żołnierzem, ale tym razem walczy w szeregach przestępczej organizacji.

Uwaga: Demo zawiera Intro oraz jeden poziom usytuowany na cmentarzu Calvary w Nowym Jorku.

  • data aktualizacji: 16 października 2006
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 187,5 MB

Pliki do gry Made Man: Prawa Ręka Mafii

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Made Man: Prawa Ręka Mafii demo 187,5 MB 2006.10.16 5,7K 4