Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Savage: The Battle for Newerth - v.2.00e - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Savage: The Battle for Newerth z gatunku Gry Akcji w wersji v.2.00e na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku350,7 MB

pobrań4698

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji1 września 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Savage to gra akcji w klimacie fantasy, łącząca elementy strzelanek FPS i strategii czasu rzeczywistego, przeznaczona głównie do rozgrywki wieloosobowej. Akcja toczy się w prymitywnym okresie ziemskiej ewolucji, gdy ludzie łączyli się w koczownicze plemiona, z trudem zdobywając pożywienie i broniąc się przed drapieżnikami. W okresie tym dominowała przemoc, a jedyną przewagą ludzi była umiejętność tworzenia narzędzi, broni i innych przedmiotów powstałych z pracy rąk.

Jako niepokonany wojownik Jaraziah Grimm, musimy połączyć ludzkie plemiona pod jedną chorągwią, zwaną Legion of Man. Pomoże nam w tym starożytna nauka, której sekrety trzeba ponownie odkryć i zastosować do produkcji nowocześniejszej boni i narzędzi. Wydawało się, że ta wiedza zapewni dominację Legion of Men nad światem. Jednak młodsza siostra Jaraziaha Grimma, Ophelia, zbuntowała się przeciwko wizji świata zdominowanego przez mężczyzn. Ophelia posiadała wrodzony talent panowania nad dzikimi zwierzętami, co pozwoliło założyć jej własny klan i zostać Beast Queen. Zrozumienie praw natury umożliwiło stworzenie własnej nauki, zupełnie odmiennej od używanej przez Legion of Men. Nauka i Magia rozpoczęła walkę o panowanie nad Ziemią.

Uwaga: Jest to pełna wersja gry w wersji v.2.00e. Zawiera 17 map do potyczek wieloosobowych oraz całe oprogramowanie wymagane do połączenia się z oficjalnymi serwerami gry.

  • data aktualizacji: 1 września 2006
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 350,7 MB

Pliki do gry Savage: The Battle for Newerth

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Savage: The Battle for Newerth - v.2.00e gra 350,7 MB 2006.09.01 4,7K 3
Savage: The Battle for Newerth - v.2.00e full patch 72,5 MB 2005.01.03 2K 0