Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Disciples II: Mroczne Proroctwo - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Disciples II: Mroczne Proroctwo z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku137,2 MB

pobrań6219

pobrań (7 dni)9

data aktualizacji22 stycznia 2002

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Disciples II: Dark Prophecy to strategia turowa stanowiąca bezpośrednią kontynuację swojej poprzedniczki Apostołowie: Święte Ziemie. Wracamy do magicznego świata Sacred Lands, gdzie cztery rasy: Imperium, Górskie Klany, Przeklęte Legiony i Hordy Nieumarłych kontynuują odwieczną walkę o władzę. W dziesięć lat po pierwszej wielkiej wojnie znowu musimy opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu i wykorzystując swój kunszt strategiczny doprowadzić do jej tryumfu.

Nowa wciągająca historia, 16-bitowa grafika w rozdzielczości 800 x 600, ponad 200 postaci biorących udział w epickich bitwach, ulepszony względem części poprzedniej interfejs oraz mechanizmy gry, poprawiona inteligencja komputerowych przeciwników oraz system rozgrywania bitew, rozgrywka w trybie single i multiplayer z możliwością gry do czterech osób równocześnie, to tylko kilka z cech charakteryzujących sequela.

  • data aktualizacji: 22 stycznia 2002
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 137,2 MB