Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

GTI Racing - SP - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry GTI Racing z gatunku Gry Wyścigi w wersji SP na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku422,9 MB

data aktualizacji1 kwietnia 2006

pobrań10937

pobrań (7 dni)13

Pobierz plik za darmo

GTI Racing to druga po Xpand Rally produkcja rodzimego studia developerskiego Techland Software, poświęcona samochodom. Jednak w odróżnieniu od Xpand Rally, w którym mięliśmy do czynienia z wymyślonymi markami i modelami samochodów, ten produkt posiada oficjalną licencję koncernu Volkswagen, a co za tym idzie znajdziemy w nim autentyczne pojazdy tej marki. Łącznie możemy prowadzić ponad 15 modeli samochodów z pięciu serii VW, w tym klasycznego Volkswagena GTI z 1975 roku, Golfa V GTI z roku 2004, Volkswagena New Beatle, Sambę czy kilka pojazdów koncepcyjnych. Ponadto autorzy gry oddali w nasze ręce bogaty asortyment wszelakiego rodzaju opcji tuningowych oraz części, które można wykorzystać do zmiany wyglądu i parametrów prowadzonej maszyny.

Uwaga: Demo single-player. Zawiera trzy trasy usytuowane w Wielkiej Brytanii, Niemczech i USA oraz trzy samochody Golf I (134 BHP), Golf V (200 BHP) i New Beetle RSI (301 BHP).

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl