Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tank Killer - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Tank Killer z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku390,9 MB

data aktualizacji8 marca 2006

pobrań5420

pobrań (7 dni)18

Pobierz plik za darmo

WWII Tank Commander jest czysto zręcznościowym symulatorem czołgu, osadzonym w realiach największego konfliktu zbrojnego ubiegłego wieku, II Wojny Światowej. Omawiana gra powstała w studiu Sylum Entertainment, znanym ze stworzenia kilku tytułów łowieckich (m.in. seria Deer Hunter) oraz gry Police Tactical Training.

Gracz obejmuje dowództwo nad najpopularniejszym pojazdem opancerzonym aliantów II Wojny Światowej, czołgiem „M4 Sherman”. Będąc jednym z ważniejszych ogniw Czwartej Dywizji Pancernej słynnego generała Pattona, użytkownik odwiedza najważniejsze fronty II Wojny Światowej. Ląduje na plaży w Utah, odcina wojska wroga na półwyspie Brittany, zmiata siły niemieckie w Moselle, przychodzi z odsieczą 101 Powietrznej Dywizji w Bastogne, przekracza Ren oraz goni Nazistów w Czechosłowacji. Sama akcja ma czysto zręcznościowy charakter, wobec czego nie ma tu mowy o dużym realizmie. WWII Tank Commander bynajmniej nie jest rasowym symulatorem, jednakże należy w tym miejscu wyraźnie zaznaczyć, że wszelkie bronie i pojazdy odwzorowane zostały zgodnie z rzeczywistością.

Uwaga: Jest to wersja Trial gry. Pozwala na rozgrywkę przez 20 minut, po czym aktywuje się blokada. Można ją odblokować kupując specjalny klucz aktywacyjny za pośrednictwem sieci.

  • data aktualizacji: 8 marca 2006
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 390,9 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl