Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fahrenheit - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Fahrenheit . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku9,2 KB

pobrań5421

pobrań (7 dni)6

data aktualizacji7 grudnia 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu Moje Dokumenty i zatwierdź pozytywnie wszystkie pytania o zastąpienie (overwrite) plików. Uruchom grę i wybierz profil o nazwie DEMON. Uzyskasz dostęp do wszystkich rozdziałów i bonusów.

  • data aktualizacji: 7 grudnia 2005
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 9,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Fahrenheit

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Fahrenheit - Unlocker trainer 9,2 KB 2005.12.07 5,4K 6