Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 października 2007, 20:53

Kompania Braci: Na linii frontu PC

Kody do gry

Jeszcze przed przystąpieniem do zabawy utwórz skrót do pliku .exe, dzięki któremu możliwe staje się uruchamianie gry. Skrót możesz umieścić między innymi na pulpicie. Kliknij prawym przyciskiem na skrócie i wybierz opcję Właściwości. Upewnij się, że masz wybraną zakładkę Skrót. Kliknij na podświetlonym polu Element docelowy. Musisz tu dopisać parametr –dev. Przykładowo, zamiast:

C:\CoH\CoH.exe

Musi wyglądać to tak:

C:\CoH\CoH.exe –dev

Możesz już uruchomić grę. W dowolnym momencie rozgrywki skorzystaj z kombinacji CTRL+SHIFT+~ lub [email protected]. Spowoduje to wywołanie ekranu konsoli. Możesz tu skorzystać z następujących kodów:

FOW_Toggle – włączanie/wyłączanie mgły wojny

FOW_RevealAll – odsłonięcie całej mapy

ee_bigheadmode(1) – tryb dużych głów (wpisanie zera zamiast jedynki wyłącza tę opcję)

statgraph() – statystyki

setsimrate(#) – ustala szybkość gry (zamiast # należy wpisać konkretną wartość; domyślnie jest to 10)

taskbar_show – ukazanie paska zadań

taskbar_hide – ukrycie paska zadań

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 października 2007