Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Overlord II - poradnik do gry

Overlord II - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Overlord II - poradnik do gry

Porady i solucja. Poradnik do gry Overlord II zawiera opis przejścia misji głównych i pobocznych, jak również informacje na temat prowadzenia rozgrywki, uzbrojenia, opancerzenia, siedziby Pana Ciemności, a także różnych sposobów przechodzenia gry.

W poradniku do gry Overlord II znajdziesz informacje na temat prowadzenia rozgrywki, uzbrojenia, opancerzenia, siedziby Pana Ciemności, a także różnych sposobów przechodzenia gry - Overlord II - poradnik do gry

W poradniku do gry Overlord II znajdziesz informacje na temat prowadzenia rozgrywki, uzbrojenia, opancerzenia, siedziby Pana Ciemności, a także różnych sposobów przechodzenia gry. Nie brakuje tu także opisu przejścia misji głównych i pobocznych, a także wskazówek ułatwiających znalezienie ukrytych artefaktów.

Informacje na temat ważnych miejsc oznaczono kolorem niebieskim (znacznik w tekście: [1] ). O artefaktach informuje kolor pomarańczowy (znacznik w tekście: [A] ). W poszukiwaniu wiadomości o przejściach do innych lokacji rozglądaj się za kolorem zielonym (znacznik w tekście: [P1] ). Ważne informacje lub ciekawostki na temat gry oznaczono tekstem pogrubionym.

Maciej "Sandro" Jałowiec

Informacje o Overlord II - poradnik do gry

Autor : Maciej Jałowiec

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 48, ilustracje: 487 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Overlord II - poradnik do gry