Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

X-Men Origins: Wolverine - poradnik do gry

X-Men Origins: Wolverine - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

X-Men Origins: Wolverine - poradnik do gry

Bonusowe kostiumy, porady i solucja. Dzięki poradnikowi do gry „X-Men Origins: Wolverine” nie ma szans abyś zaciął się w którymkolwiek momencie zabawy, a ponadto odnajdziesz wszystkie 95 nieśmiertelników, wszystkie mutageny i tzw. Health Boosty oraz odblokujesz wszystkie bonusowe kostiumy.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Gra X-Men Origins: Wolverine wykorzystuje filmową licencję, jednakże nie jest przeniesionym na ekrany monitorów i telewizorów scenariuszem, a raczej uzupełnieniem i dopowiedzeniem pewnej historii - X-Men Origins: Wolverine - poradnik do gry

Gra X-Men Origins: Wolverine wykorzystuje filmową licencję, jednakże nie jest przeniesionym na ekrany monitorów i telewizorów scenariuszem, a raczej uzupełnieniem i dopowiedzeniem pewnej historii. Głównym bohaterem jest tutaj Wolverine (Rosomak), jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych mutantów z komiksowego uniwersum Marvela.

Dzięki niniejszemu poradnikowi nie ma szans abyś zaciął się w którymkolwiek momencie zabawy, a ponadto odnajdziesz wszystkie 95 nieśmiertelników , wszystkie mutageny i tzw. Health Boosty oraz odblokujesz wszystkie bonusowe kostiumy. Wolverine nie jest programem specjalnie trudnym, jeżeli jednak poczujesz się w którymś miejscu zagubiony, poniżej z pewnością znajdziesz potrzebną odpowiedź. Poradnik powstał na wersji na PC, opis sterowania uwzględnia zarówno pada od Xboksa 360 jak i kombinację klawiatura + mysz. Ponadto konsolowcy znajdą w nim opis Achievementów i Trofeów, które możemy odblokować w grze.

Przemek "g40st" Zamęcki

Informacje o X-Men Origins: Wolverine - poradnik do gry

Autor : Przemysław Zamęcki

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 50, ilustracje: 581 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w X-Men Origins: Wolverine - poradnik do gry