Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

Solucja, kampania i zadania poboczne. Poradnik do gry „Mercenaries 2: World in Flames” zawiera opis wszystkich misji związanych z fabułą gry, wytyczne odnośnie zadań pobocznych, wskazówki pomagające w doborze ekwipunku, a także mapy z zaznaczoną lokalizacją części zamiennych.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Mam zaszczyt oddać w Wasze ręce poradnik do gry Mercenaries 2: World in Flames, stworzonej przez Pandemic Studios i wydanej przez koncern Electronic Arts - Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

Mam zaszczyt oddać w Wasze ręce poradnik do gry Mercenaries 2: World in Flames, stworzonej przez Pandemic Studios i wydanej przez koncern Electronic Arts.

Poradnik zawiera opis wszystkich misji związanych z fabułą gry, wytyczne odnośnie zadań pobocznych (likwidowanie HVT, burzenie okupowanych budynków itp.), porady dotyczące postępowania z występującymi w grze frakcjami, wskazówki pomagające w doborze ekwipunku, a także mapy z zaznaczoną lokalizacją części zamiennych. Poradnik wyposażyłem w blisko dwieście obrazków, mam nadzieję, że ułatwią zrozumienie tego, co ciężko przekazać słowami. Jeśli ani tekst, ani grafiki nie dostarczą pożądanych informacji, zadajcie swoje pytania w systemie komentarzy na forum.

Życzę miłej lektury i powodzenia w prowadzeniu kariery najemnika w pogrążonej w wojnie domowej Wenezueli!

Maciej "Sandro" Jałowiec

Autor Poradnika

Maciej Jałowiec

Maciej Jałowiec

Specjalista do spraw marketingu gier wideo. Łączy pasję do gier ze spostrzeżeniami na temat branży i światowej gospodarki. Zawodowo związany z firmą Techland, a wcześniej m. in. z Activision i Perfect World.

więcej


Informacje o Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 34, ilustracje: 185 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry