Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingpin: Life of Crime - poradnik do gry

Kingpin: Life of Crime - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kingpin: Life of Crime - poradnik do gry

Pamiętacie jeszcze tę stosunkowo starą grę FPP jaką jest Kingpin: Life of Crime - Kingpin: Life of Crime - poradnik do gry

W p r o w a d z e n i e

Pamiętacie jeszcze tę stosunkowo starą grę FPP jaką jest Kingpin: Life of Crime? Wydana za czasów świetności Quake II, oparta na jego silniku oferowała całkiem inny aspekt rozgrywki. Nie chodzi mi tutaj szczególnie o przedstawiony świat, widziany z oczu drastycznie potraktowanego na samym początku historii kryminalisty, tylko o sposób w jaki należało się przezeń przedzierać - Kingpin był pierwszą nawalanką w której nie należało pakować ołowiu we wszystko co się rusza. Autorom chodziło o bliższe przedstawienie realiów, w których zmagają się pospolici bandyci i zepchnięci do najniższego poziomu mieszkańcy wielkiego amerykańskiego miasta. Atmosferę da się odczuć na każdym kroku - wokół nas kręci się cała masa przeklinających jak najęci typów spod ciemnej gwiazdy czy skromnie odzianych w charakterystyczne pończochy i obcisłe bluzeczki pań. Tu i ówdzie można za odpowiednią opłatą wynająć jakiegoś pomocnika, który wspomoże nas w walce z całą masą przeciwników, niesamowitą zgrają, z którą to przyjdzie się podczas gry zmierzyć.

Jeśli chodzi o arsenał z pomocą którego przyjdzie nam eliminować kolejnych osiłków to nie jest on zbyt bogaty, ale takie zabawki jak kawałek metalowej rurki czy stalowy łom nie są w innych grach za często spotykane. Przydało by się tutaj więcej urozmaicenia, biorąc pod uwagę fakt, iż jest to gra, w której nader często zmuszeni będziemy sięgać po jakąś broń. Podsumowując należy podkreślić, iż Kingpin jest naprawdę przeznaczony tylko dla ludzi powyżej 18 lat - chociaż opcja zmniejszenia przemocy wyciszy przekleństwa oraz wyłączy tryskającą z ciał krew, to i tak nie powinny w nią grać dzieci. W poradniku znajdziecie pełną solucję oraz opis dostępnych broni, jednak należy pamiętać iż korzystanie z pomocy psuje całą radość, jaką daje samodzielne poznawanie wszelkich aspektów gry.

Informacje o Kingpin: Life of Crime - poradnik do gry

Autor : Piotr Zodiac Szczerbowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 10, ilustracje: 40 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Kingpin: Life of Crime - poradnik do gry