Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Alone in the Dark - poradnik do gry

Alone in the Dark - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Alone in the Dark - poradnik do gry

Opis przejścia, który straszy. Poradnik do gry „Alone in the Dark” to szczegółowy opis przejścia wszystkich ośmiu rozdziałów gry zawierający sposób wykonania celów głównych jak i zadań dodatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem siedlisk zła.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Alone in the Dark - Alone in the Dark - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry "Alone in the Dark". Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej stosunkowo wymagającej produkcji. Zawarto tu szczegółowe omówienie wszystkich ośmiu rozdziałów gry. Skupiłem się zarówno na przedstawieniu głównych celów jak i zadań dodatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem siedlisk zła, których niszczenie staje się istotną kwestią w dalszej fazie rozgrywki. Życzę owocnej gry!

Stranger

Autor Poradnika

Jacek Hałas

Jacek Hałas

Z GRYOnline.pl współpracuje od czasów „prehistorycznych”, skupiając się na opracowywaniu poradników do gier dużych i gigantycznych, choć okazjonalnie zdarzają się i te mniejsze. Oprócz ponad 200 poradników, w swoim dorobku autorskim ma między innymi recenzje, zapowiedzi oraz teksty publicystyczne. Prywatnie jest graczem niemal wyłącznie konsolowym, najchętniej grywającym w przygodowe gry akcji (najlepiej z dużym naciskiem na ciekawą fabułę), wyścigi i horrory. Ceni również skradanki i taktyczne turówki w stylu XCOM. Gra dużo, nie tylko w pracy, ale także poza nią, polując – w granicach rozsądku i wolnego czasu – na trofea i platyny. Poza grami lubi wycieczki rowerowe, a także dobrą książkę (szczególnie autorstwa Stephena Kinga) oraz seriale (z klasyki najbardziej Gwiezdne Wrota, Rodzinę Soprano i Supernatural).

więcej


Informacje o Alone in the Dark - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 58, ilustracje: 381 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Alone in the Dark - poradnik do gry