Alone in the Dark 2008: Scena 2 - W dół szczeliny (cz.1)
Aktualizacja:
Epizod 3 - Scena 2: W dół szczeliny
Nie ruszaj się z miejsca, gdyż z sufitu zwisa kabel. Przy próbie wyjścia z tego pomieszczenia porażony zostałbyś prądem. Wybierz z inwentarza pistolet i przejdź w tryb celowania. Musisz namierzyć pokazany na screenie fragment konstrukcji. Kabel opadnie na ziemię, a Ty będziesz mógł w bezpieczny sposób podjąć dalsze działania.

Wykorzystaj teraz wolną chwilę do tego żeby dokładnie rozejrzeć się po publicznej toalecie. Odnajdziesz tu wiele interaktywnych przedmiotów. Podnoś te, które uznasz za najbardziej potrzebne. Zbadaj szafkę znajdującą się na prawo od punktu pierwszej pomocy. Powinieneś tu odnaleźć wybuchową plastikową butelkę (screen), którą należy się zaopiekować.

Wybierz z inwentarza pozyskaną przed chwilą butelkę i wycofaj się z nią do głównego pomieszczenia toalety. Obróć się w lewo, a Twoim oczom ukaże się częściowo zniszczona ściana. Wycofaj się i podrzuć w to miejsce butelkę, przytrzymując prawy przycisk myszy (screen).

Upewnij się, że butelka wylądowała niedaleko zniszczonej ściany. Wybierz z inwentarza pistolet. Ponownie wycofaj się na bezpieczną odległość i namierz leżącą na ziemi butelkę. Oddaj pojedynczy strzał, a cała ściana powinna zostać zniszczona. Wyjdź na zewnątrz i podziwiaj zniszczenia otoczenia.

Obróć się w lewo. Będziesz musiał wykonać precyzyjny skok w stronę pokazanej na screenie liny. Gdy tylko zostanie to wykonane, wciśnij 2 w celu wybrania pistoletu z inwentarza. Musisz teraz strzelać do atakujących Cię stworów. Alternatywnie mógłbyś rozbujać się szybko na linie i przeskoczyć na poprzednią półkę, ale nie będzie to wymagane. Zabij trzy latające stwory. Kolejne bestie na szczęście się tu nie zjawią.

Nie chowaj jeszcze pistoletu. Spójrz do góry. Musisz wycelować w pokazany na screenie fragment konstrukcji. Spowoduje to zwolnienie całej liny, a Ty w efektowny sposób zjedziesz na dół. Puść linę i rozejrzyj się po okolicy. Musisz się tu rozprawić z kolejnymi latającymi bestiami. Do ich pokonania warto użyć połączenia z zapalniczki z jakimś spray'em, choć może to też być pistolet. Po zakończonych walkach nie zapomnij o wyleczeniu odniesionych ran.

Możesz już schować pistolet, gdyż nie warto marnować amunicji do tej broni. Podnieś leżący na ziemi potężną rurkę. Przedmiotu tego należy użyć do rozbicia pokazanej na screenie szklanej podłogi. Po wykonaniu tej akcji wyrzuć przedmiot i zeskocz na dół. Po znalezieniu się w nowym miejscu zbadaj okolicę w poszukiwaniu cennych znalezisk i ponownie zeskocz na dół. Tym razem nie będziesz już musiał niczego rozbijać.

Dobrze byłoby wybrać teraz z inwentarza pistolet. Strzelaj do widocznych w oddali bestii. Wykorzystaj fakt, że potwory gromadzą się przy ciele zabitego mężczyzny. Postaraj się z tego miejsca wyeliminować wszystkie stwory. Schowaj pistolet. Nabierz teraz rozpędu i przeskocz na półkę, wokół której latały potwory (screen).

Podejdź do przodu i zaczekaj aż kamera zmieni swoją pozycję. Zbliż się do autobusu i podskocz do góry, dzięki czemu będziesz się mógł chwycić krawędzi i wejść do środka (screen). Musisz się tu bardzo pilnować, gdyż łatwo będzie w tym miejscu zginąć.

Zabawa będzie polegała na zapewnieniu odpowiedniego balansu wiszącej na krawędzi maszynie. Zauważ, że w autobusie znajdują się ciała trzech zabitych osób. Wszystkie ciała musisz chwytać i przenosić do tylnej części autobusu (screen). Dopiero teraz skieruj się do kabiny kierowcy i wciśnij klawisz akcji, dzięki czemu otworzysz sobie drzwi. Wyjdź ostrożnie z autobusu.

0
- Alone in the Dark - poradnik do gry
- Alone in the Dark (2008): Poradnik do gry
- Alone in the Dark 2008: Epizod 3
- Alone in the Dark 2008: Scena 1 - Zadzwoń na pogotowie (911)
- Alone in the Dark 2008: Scena 2 - W dół szczeliny (cz.1)
- Alone in the Dark 2008: Scena 2 - W dół szczeliny (cz.2)
- Alone in the Dark 2008: Scena 3 - Ścieki (cz.1)
- Alone in the Dark 2008: Scena 3 - Ścieki (cz.2)
- Alone in the Dark 2008: Scena 4 - Szwy i prawda
- Alone in the Dark 2008: Epizod 3
- Alone in the Dark (2008): Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Jason30 Legionista
Gra mi się podoba grafika mi się bardzo podoba fabuła leczenie ran oprócz jazdy samochodem
po prostu jest dla mnie fatalne sterowanie i mam do was dwa pyatnia jaki program trzeba mieć żeby otworzyć te filmiki w opisie do alone in the dark i w którym momencie gry można znaleść płonące naboje
Stranger. Senator
Jason30 --> Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję Windows Media Playera. W ostateczności możesz pobrać wersję PDF, w której zawsze filmy dobrze się otwierają. :)
Płonące pociski uzyskuje się z połączenia pistoletu z dowolnym alkoholem. :) Obowiązują one ponadto na jeden magazynek, tak więc po przeładowaniu broni należy powtórzyć tę czynność.
zanonimizowany456469 Junior
Dzisiaj zagrałem w demo na ps3 i przyznam się że nawet ciekawa gra ....
ciekawe czy cała gra jest ciekawa czy początek gry tylko
Plus daje za grafikę ,
minus że brak chociaż polskich napisów na konsole ps3
ja znam inny język obcy dobrze a ten słabo czyli żenada że nie ma napisów chociaż
spoiler start
killler007 Legionista
eee, tam ja se w poznaniu na targach kupilem wersje premierowa za 20zyla :P jest poradnik w ksiazeczce
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
