Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Lost Planet: Extreme Condition - PC - poradnik do gry

Lost Planet: Extreme Condition - PC - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lost Planet: Extreme Condition - PC - poradnik do gry

Sekrety i solucja. Poradnik do gry Planet: Extreme Condition zawiera kompletny opis przejścia wszystkich misji, a także nieco ogólnych wskazówek co do sposobu prowadzenia rozgrywki oraz listę lokalizacji wszystkich Target Marków, czyli jedynych sekretów w grze.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Przed tobą poradnik do bardzo przyjemnej i efektownej gry zatytułowanej Lost Planet: Extreme Condition - Lost Planet: Extreme Condition - PC - poradnik do gry

Przed tobą poradnik do bardzo przyjemnej i efektownej gry zatytułowanej Lost Planet: Extreme Condition. Znajdziesz w nim kompletny opis przejścia wszystkich zawartych w tym tytule misji, a także nieco ogólnych wskazówek co do sposobu prowadzenia rozgrywki oraz listę lokalizacji wszystkich Target Marków, czyli jedynych sekretów w grze. No to jedziemy.

Krzysztof "Lordareon" Gonciarz

Wskazówki

Oto kilka wskazówek, które znacznie ułatwią ci grę w Lost Planet:

  • Kluczowym elementem gry jest energia termiczna (T-ENG). Jeśli masz jej nadmiar, możesz sobie pozwolić na dowolne korzystanie z dobrodziejstw mechów, takich jak podwójne skoki, dopalacze czy unoszenie się nad ziemią. Poza tym, duży zapas energii zabezpiecza cię przed obrażeniami przeciwników. Jej rola jest nie do przecenienia, musisz więc mieć oczy szeroko otwarte na wszystkie jej źródła - nie tylko ciała pokonanych wrogów, ale także wszelakiej maści kontenery, beczki, ciężarówki i inne zniszczalne elementy otoczenia. Przystępując do walki z bossem optymalnie jest mieć na koncie przynajmniej 3000 jednostek energii, a konstrukcja poziomów umożliwia trzymanie się przez większość czasu w okolicach 9000. Pamiętaj o tym przez cały czas.
  • Naucz się sprawnie wykonywać uniki, gdyż stanowią one wręcz przesadzoną przewagę w walce z każdym typem przeciwników. Jeśli wykonasz fikołka w dobrym momencie, nawet najgroźniejsza broń nie zrobi ci krzywdy.
  • Naczelną zasadą w walce z Akridami jest konieczność celowania w ich słabe punkty, wyróżniające się fluorescencyjnym, żółto-pomarańczowym kolorem. Strzelając na ślepo w końcu też pokonasz większość typów przeciwników, ale zajmie ci to o wiele więcej czasu i amunicji.
  • Walka z mechami zazwyczaj wymaga zastosowania cięższego sprzętu, ciężko jest się do nich dobrać większością broni dla piechurów. Jeśli nie masz żadnej giwery przeznaczonej dla VS-a, użyj granatów.
  • Siedząc za sterami mecha wykorzystaj jego możliwość prowadzenia ognia z dwóch broni jednocześnie. Naucz się też myśleć o obu broniach niezależnie, tj. jeśli prowadzisz ogień ciągły z Gatlinga po prawej stronie, to w tym samym czasie myśl o przeładowaniu shotguna po lewej.
  • Pamiętaj o przeładowywaniu rakietnicy! Z jakichś nieznanych powodów jest to jedyny typ broni, który nie ma auto-reloadu.
  • W wielu przypadkach w poradniku podajemy naszych faworytów jak chodzi o dobór broni w danej sytuacji. Zważ jednak, że zawsze najlepiej jest używać tych akcesoriów, z którymi czujesz się najlepiej i które najłatwiej jest ci obsługiwać.

Informacje o Lost Planet: Extreme Condition - PC - poradnik do gry

Autor : Krzysztof "Krzysztof Gonciarz" Gonciarz

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 29, ilustracje: 170 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Lost Planet: Extreme Condition - PC - poradnik do gry