Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Two Worlds - poradnik do gry

Two Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Two Worlds - poradnik do gry

Solucja do dużego RPG. Poradnik do polskiego cRPG Two Worlds zawiera opis głównego wątku oraz wszystkich sub-questów, w zestawie ze szczegółowymi instrukcjami oraz mapkami, ponadto znajdziecie w nim mapę świata oraz listę nauczycieli wszystkich umiejętności.

Przed tobą poradnik do Two Worlds - wielkiej produkcji cRPG, dzieła krakowskiego studia Reality Pump - Two Worlds - poradnik do gry

Przed tobą poradnik do Two Worlds - wielkiej produkcji cRPG, dzieła krakowskiego studia Reality Pump. Znajdziesz w nim opis głównego wątku oraz wszystkich sub-questów, w zestawie ze szczegółowymi instrukcjami oraz mapkami. Ponad to, we wstępie zawarliśmy mapę świata oraz listę nauczycieli wszystkich umiejętności. Baw się dobrze!

Krzysztof "Lordareon" Gonciarz

Garść uwag ogólnych:

- Jako że Two Worlds jest grą z gatunku cRPG, nie ma w niej misji stricte "łatwych" ani "trudnych". Wszystko jest kwestią tego, jaką postacią operujesz oraz w jakim momencie jej rozwoju decydujesz się na wyprawę w dane rejony. Tytuł ten daje bardzo dużą swobodę wyboru, jeśli chodzi o kolejność wykonywania zadań, dlatego też jeśli pewna misja sprawia ci szczególną trudność, po prostu spróbuj wziąć się za jakąś inną.

- Poradnik podzielony został na dwie główne sekcje: omówienie głównego wątku oraz geograficznie posegregowane opisy sub-questów. Ze względu na specyficzny charakter gry, ten pierwszy rozdział kilkukrotnie przejmuje rolę "zakładki" - aby ukończyć pewien etap głównego scenariusza, musisz wykonać szereg misji pobocznych. Tego typu "oszukane" sub-questy oznaczone są gwiazdką ("*") w nazwie.

- Gra staje się coraz bardziej stabilna, coraz fajniejsza i coraz trudniejsza z każdym kolejnym patchem. Polska wersja wydana została na bazie wersji 1.4, która wprowadza całą masę skutecznych korekt w porównaniu z poprzedniczkami. Jako że poradnik w dużej mierze powstawał w oparciu o wersje 1.2 oraz 1.3, w opisach misji mogą pojawić się bardzo drobne różnice w stosunku do stanu faktycznego. Co bardziej podatne na bugi misje zostały przetestowane również pod najnowszą wersją gry. Poza tym, miej na uwadze, że korekty developerów mają za zadanie tylko i wyłącznie rozjaśniać sytuację: jeśli coś w grze jest rozwiązane inaczej, niż w poradniku, na pewno jest to rozwiązanie prostsze i bardziej przyjazne graczowi.

- Podstawą konstrukcyjną poradnika był dziennik, dostępny pod przyciskiem F4. Questy są tak podzielone, by odpowiadały klasyfikacjom geograficznym przewidzianym przez autorów gry. Jeśli szukasz porady do konkretnej misji, sprawdź przede wszystkim, do jakiego miejsca podpięta jest ona w dzienniku.

Informacje o Two Worlds - poradnik do gry

Autor : Krzysztof Gonciarz

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 29, ilustracje: 84 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Two Worlds - poradnik do gry

Two Worlds - screen - 2007-06-21 - 84394Two Worlds - screen - 2007-06-21 - 84393Two Worlds - screen - 2007-06-21 - 84392Two Worlds - screen - 2007-06-21 - 84391Two Worlds - screen - 2007-06-21 - 84390Two Worlds - screen - 2007-06-21 - 84389Two Worlds - screen - 2007-06-21 - 84388Two Worlds - screen - 2007-06-21 - 84387Two Worlds - screen - 2007-06-21 - 84386