Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tony Hawk's Pro Skater 2 - poradnik do gry

Tony Hawk's Pro Skater 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Marseille, France poradnik Tony Hawk's Pro Skater 2

To jeden z trzech konkursów. Ten jest dość łatwy. Masz minutę na uzyskanie jak największych punktacji. Punkty odejmowane są za upadki a brane pod uwagę są dwa z trzech przejazdów. Oto jak wygrać:

Na początku zapełnij speciala. Po lewej stronie znajduje się ściana. Wyskocz z box'a, przejedź się po ścianie (wallride) później wyskocz z niej. Dzięki ,,doskonałemu'' realizmowi THPS2 znajdziesz się nad krawędzią ściany. Zrób 2-3 flipy po czym wyląduj na krawędzi grindując. Pod sam koniec ściany wyskocz. Jeśli zrobisz to w odpowiednim momencie będziesz leciał prosto na śmietnik (nie, nie, do domu jeszcze nie idziemy ;). Kiedy to się stanie zrób jakiś trik np. special: Nollie Kickflip Underflip i zagrinduj po śmietniku, następnie wyskocz z niego, zrób manuala i skręć gdzie chcesz grindując tak często jak się da.

Sekretne Pomieszczenie

Znaleźć je nie jest trudno. Naprzeciwko startu są drzewka. Widzisz? Wśród nich znajduje się słup. Słup jest podparty belką. Wytrąć ją przejeżdżając przez nią. Słup się zwali burząc ścianę (hę?;). Wskocz do dziury i tyle. Znajdziesz tam kilka banknotów.