Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims - poradniki

The Sims - poradniki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Sims - poradniki

PORADNIK DO GRY "THE SIMS" (THE SIMS: ŚWIATOWE ŻYCIE) - CZYLI JAK ZOSTAĆ PIĘKNYM, MĄDRYM, ZAMELDOWANYM, BOGATYM I ZADOWOLONYM SIMEM ORAZ ŻYĆ DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE....

W poradniku tym starałem się omówić najważniejsze aspekty gry, które mogą sprawić pewne problemy początkującym graczom, udzielić wskazówek i porad dotyczących grania. Zebrałem też trochę materiałów, takich jak tipsy czy zestawienia karier zawodowych, które z pewnością przydadzą się także bardziej zaawansowanym simomaniakom.

JAK ZOSTAĆ PIĘKNYM (CZYLI O WYGLĄDZIE SIMÓW)

Grę rozpoczynamy od wyboru gotowej rodziny bądź też stworzenia własnego bohatera/bohaterów. Na początku sprawy formalne czyli imię, nazwisko, no cóż płeć oraz jeśli mamy ochotę możemy napisać krótki życiorys/opis naszego sima. Następnie przechodzimy do kształtowania wyglądu zewnętrznego sima, tutaj mamy bardzo duże możliwości jeśli chodzi o jego kształty (chudy-gruby), kolor skóry, rodzaj jego codziennego ubrania. Dodatkowo możemy ściągnąć z sieci szereg dodatkowych skinów (czyli "skór" - szablonów wyglądu zewnętrznego). Możemy także zabawić się w edycję skinów (ale tylko tych ściągniętych z sieci !!!), robi się to w prosty sposób: otwieramy skina dowolnym programem graficznym obsługującym format bmp i już możemy zafundować sobie jakiś odlotowy tatuaż czy bliznę. Wygląd naszego sima ma znaczenie tylko kosmetyczno/estetyczne nie ma zaś żadnego wpływu na reakcje innych simów na naszego bohatera. Jednak warto się pomęczyć, gra ciekawym i nieszablonowo wyglądającym simem jest znacznie przyjemniejsza. Tak na marginesie dodam, że ostatnio na sieci pojawił się skin dla postaci w stylu Marilyn Manson.

Informacje o The Sims - poradniki

Autorzy : Beata Beti Swaczyna, Grzegorz Mithnar Bronikowski

Poradnik zawiera : strony: 27, ilustracje: 26 .

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 15 września 2016, odwiedź Poradnik do gry

Kobiece Spojrzenie

Ostatnia aktualizacja : 15 września 2016, odwiedź Kobiece Spojrzenie

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Sims - poradniki