Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sława | Zabawa w Zoo | Zoo Tycoon 2 poradnik Zoo Tycoon 2

Ostatnia aktualizacja: 21 sierpnia 2019

Teraz dochodzimy do sedna - Sława | Zabawa w Zoo | Zoo Tycoon 2 - Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Teraz dochodzimy do sedna. Sława (popularność) jest główną miarą naszej skuteczności jako zarządcy. Składa się na nią praktycznie wszystko dobre, co możemy zdziałać: zadowolenie zwierzaków, ilość gatunków, ilość okazów, zadowolenie gości, wartości edukacyjne itp. itd. Większość naszych działań skupia się na tym, by podwyższyć sławę o kolejne gwiazdki. Dzięki temu, uzyskamy dostęp do większej ilości atrakcji dla gości i zwierząt (schronienia, zabawki), a także będziemy mieli szerszy wybór gatunków okazów do pokazania w naszym dorobku. Innymi słowy, sława jest podstawą i fundamentem, musimy pracować na jej zwiększenie i zawsze patrzeć, który z jej czynników składowych wstrzymuje nasz dalszy awans. Na niej nasze koło się zamyka.

Twoje zoo musi być pouczające i rozrywkowe, by zadowolić szerokie grono klientów. Z punktu widzenia popularności istotne jest, by odwiedzający mogli znaleźć się jak najbliżej Twoich okazów. Buduj więc czasem ścieżki wchodzące niejako "do środka" wybiegów, otoczone ogrodzeniem oczywiście. Przewodnicy także nie pozostają gościom obojętni, nie żałuj pieniędzy na ich wynajmowanie. Co się zaś tyczy "rozrywkowości" okazów, główną determinantą jest zachowanie zwierząt. Niektóre gatunki (np. szympansy) są z założenia bardziej atrakcyjne pod tym względem, jednak wyposażenie wybiegu w odpowiednie dodatkowe atrakcje (zabawki etc.) może podnieść wartość okazów z tego punktu widzenia.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie