Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Środowiska Naturalne Świata | Ziemia | Zoo Tycoon 2 poradnik Zoo Tycoon 2

Ostatnia aktualizacja: 21 sierpnia 2019

Tym razem musisz zbudować po jednym wybiegu każdego rodzaju (w sumie 9) oraz w każdym z nich mieć przynajmniej jednego zwierzaka żyjącego w danym środowisku. W zasadzie jest to misja skupiająca się głównie na umiejętności rozwinięcia zoo na tyle, by mieć na to wszystko fundusze oraz oczywiście uzyskać dostęp do "lepszych" rodzajów zwierząt (konieczne będą 3 gwiazdki). Samo zadanie jest proste, nie ma żadnych ograniczeń czasowych ani utrudnień, ot, należy rozwinąć zoo i za zarobione pieniądze zbudować 9 zagród. Przed Tobą dużo roboty, a jeśli nie grałeś wcześniej w żadnym trybie poza kampanią, będzie to na pewno najbardziej rozbudowane zoo Twojego autorstwa. Nie ograniczaj się jednak do pojedynczych okazów, jak napisane jest w celach misji, wszystko rób tak, aby zoo działało jak najsprawniej. Nie rób tylko więcej niż jednej zagrody tego samego rodzaju, gdyż tylko niepotrzebnie wydłużysz sobie robotę.

Zdobycie zwierząt górskich zajmie Ci najwięcej czasu. - Środowiska Naturalne Świata | Ziemia | Zoo Tycoon 2 - Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry
Zdobycie zwierząt górskich zajmie Ci najwięcej czasu.

Uwaga: Pamiętaj, że możesz odrzucić zwierzęta, które są ci proponowane do zakupu. Po jakimś czasie zastąpią je inne okazy, które być może będą bardziej odpowiednie pod kątem misji.