Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zwierzęta Drugiego Pokolenia | Programy Ochrony Zwierząt | Zoo Tycoon 2 poradnik Zoo Tycoon 2

Ostatnia aktualizacja: 21 sierpnia 2019

"Znowu to samo", chciałoby się rzecz. No, może nie to samo, ale bardzo podobnie. Tym razem doczekać się musimy na potomstwo potomstwa naszych zwierzaków. Sposób rozegrania tej partii jest identyczny jak poprzednio, z tym, że czas oczekiwania na sukces będzie znacznie dłuższy. Dość duże znaczenie ma tutaj czysty fart, czasami bowiem naszym podopiecznym rodzą się np. bliźniaki i od razu droga do sukcesu jest krótsza.

Wykonywanie obowiązków opiekuna to jedyny sposób na nudę w tego typu misjach. - Zwierzęta Drugiego Pokolenia | Programy Ochrony Zwierząt | Zoo Tycoon 2 - Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry
Wykonywanie obowiązków opiekuna to jedyny sposób na nudę w tego typu misjach.

Doprowadzenie do urodzenia się pierwszego pokolenia nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Poczekać tylko trzeba, aż będziemy mieć w zagrodzie zarówno samca, jak i samicę urodzoną w naszym zoo. Wtedy należy skonstruować osobną zagrodę dla naszej parki (żeby nie parowały się one z innymi osobnikami, gdyż nie posunie to sprawy naprzód w żaden sposób) oraz czekać na efekty. Zapamiętuj więc, które zwierzęta urodzone zostały pod Twoimi skrzydłami. W czasie trwania misji, co jakiś czas dostawać będziesz dodatkowe okazy, podstawiane koło bramy w skrzyniach. Zrób z nich dobry użytek, zwiększając swoją popularność.

Czyż to nie jest słodkie?:-) - Zwierzęta Drugiego Pokolenia | Programy Ochrony Zwierząt | Zoo Tycoon 2 - Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry
Czyż to nie jest słodkie?:-)

Najbardziej "jurne" z Twoich początkowych zwierząt z pewnością okażą się lemury i to na nich należy skupić prokreacyjną uwagę. Wystarczy bowiem, by w Twoim zoo urodził się jeden okaz trzeciego pokolenia. Oto szczegółowy opis, jak do tego doprowadzić:

1. Lemury 1 i 2 w zagrodzie, dochodzi do parowania.

2. Rodzi się lemur 3.

3. Otrzymujesz z zewnątrz lemura 4.

4. Lemur 1 lub 2 (w zależności, który jest samicą) paruje się z dowolnym z pozostałych.

5. Rodzi się lemur 5 (módl się, by był przeciwnej płci, co lemur 3, w przeciwnym wypadku "zabawa" wydłuży się o jakieś pół godziny)

6. Lemury 3 i 5 umieszczamy w osobnym wybiegu.

7. Rodzi się lemur 6, potomek 3 i 5, trzecie pokolenie, co kończy scenariusz.

Prawda, że proste?