Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tajemnicza Panda | Zoo Tycoon 2 poradnik Zoo Tycoon 2

Ostatnia aktualizacja: 21 sierpnia 2019

Dostęp do tej kampanii-misji otrzymujesz przez ukończenie "Programów Ochrony Zwierząt". Zadanie jest proste: wznieść się na wyżyny umiejętności zarządcy ogrodu zoologicznego i zbudować przybytek, który zdobędzie pięć gwiazdek i wtedy zakupić "utopię" każdego zookeepera - Pandę Wielką.

Takie ładne, a ma tylko 4 gwiazdki... - Tajemnicza Panda | Zoo Tycoon 2 - Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry
Takie ładne, a ma tylko 4 gwiazdki...

Na koncie 100000$, teren pod zoo bardzo wygodny (nawet masz gotowe alejki, które ułatwią planowanie zagospodarowania tego obszaru), zapas czasu nieograniczony. Ot, trzeba rozegrać to niczym pojedynczy scenariusz. Skorzystaj ze wskazówek odnośnie sławy/popularności omówionych we wstępie, będą tutaj nieocenione. Najprawdopodobniej najtrudniejszym do pokonania pułapem będzie przeskoczenie z 4,5 gwiazdki na 5, jako że, mając rozbudowane już zoo, wciąż męczeni jesteśmy wtedy kolejnymi komunikatami o brudach, kupach i innych takich. Wszystko jest jednak kwestią czasu. Nie zapomnij o wynajmowaniu dużych ilości przewodników, najlepiej po jednym na wybieg. Nie powinieneś mieć problemów finansowych, z czasem więc skompletuj ofertę atrakcji dla odwiedzających oraz uatrakcyjnij wygląd swojego zoo różnymi dodatkami. Prędzej czy później, upragniona Panda trafi w Twoje łapska.

Dopiero takie statystyki umożliwią wejście na poziom pięciu gwiazdek. - Tajemnicza Panda | Zoo Tycoon 2 - Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry
Dopiero takie statystyki umożliwią wejście na poziom pięciu gwiazdek.