Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Witamy w podręczniku początkującego menedżera ogrodu zoologicznego - Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Witamy w podręczniku początkującego menedżera ogrodu zoologicznego. Poznacie dzięki niemu podstawy zarządzania waszym przybytkiem, mechanizmy rządzące wirtualnym Zoo, a także porady do każdej misji zawartej w głównej kampanii. Bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do lektury i nauki. Niech zwierzaki będą z wami!

Zoo Tycoon 2 nie jest grą skomplikowaną. Ani pod względem ekonomicznym, ani też "zoologicznym". Na początek postaram się jednak naświetlić Wam mechanizm, na którym opiera się funkcjonowanie sprawnego Zoo w tej grze. Potraktujcie to jako podstawy, które znajdą zastosowanie w każdym trybie zabawy. Przy szczegółowym omówieniu misji wchodzących w skład kampanii, skupię się głównie na konkretnych zadaniach, zarządzanie całym parkiem (chyba, że na danym poziomie rządzą nim jakieś specyficzne zasady) pozostawię w Waszych rękach. Ze względu na charakter gry, niemożliwe jest opisanie recepty na sukces krok po kroku, jednak duży zestaw porad i wskazówek powinien znacznie ułatwić Wam ukończenie tej gry.

Jak w każdej grze, która choćby ociera się o ekonomię, mamy tu do czynienia ze swoistym zamkniętym kołem zachodzących na naszych oczach procesów. Po kolei więc.

Informacje o Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Autor : Krzysztof Krzysztof Gonciarz Gonciarz

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 32, ilustracje: 36 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry