Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Park Zwierzęcy Raintree | Ogrody Zoologiczne w kłopotach | Zoo Tycoon 2 poradnik Zoo Tycoon 2

Ostatnia aktualizacja: 21 sierpnia 2019

Misja ta jest nieco zabugowana. Skończysz ją albo w 5 minut, albo w ogóle. Postępuj więc następująco. Od razu spauzuj grę, po czym rozszerz jak najbardziej wybiegi dla wszystkich zwierząt, zwłaszcza oryksów i geparda. Zmień też wszystkie podłoża na takie, które będą pasować Twoim okazom. Jeśli zabraknie Ci pieniędzy, sprzedawaj okoliczne drzewka i kamienie. Zaoszczędzisz nieco, rozwijając zagrody tak, by każda para miała jedną wspólną krawędź. Jeśli wszystko wykonasz odpowiednio (głównie chodzi o rozmiar wybiegów), misja skończy się od razu po odpauzowaniu.

Szybkie działanie w trybie pauzy to tutaj podstawa. - Park Zwierzęcy Raintree | Ogrody Zoologiczne w kłopotach | Zoo Tycoon 2 - Zoo Tycoon 2 - poradnik do gry
Szybkie działanie w trybie pauzy to tutaj podstawa.

Na czym polega bug? Otóż jeśli nie zrobisz wszystkiego ekspresowo (tj. w pauzie), łoś i wielbłąd zaczną mieć problemy w związku z samotnością. Nie będziesz mógł ich zadowolić, gdyż nie możesz kupować zwierząt. A że zadaniem jest usatysfakcjonowanie potrzeb wszystkich początkowych czworonogów, nawet najlepsze zarządzanie zoo tu nie pomoże.