Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Wszystko zapoczątkował oddział KONAMI o nazwie KCET - Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Wszystko zapoczątkował oddział KONAMI o nazwie KCET. Serię ISS na poczciwe PlayStation pokochała liczna rzesza miłośników piłki nożnej. Tytuł rozwijał się w bardzo dobrym kierunku, choć cieszyć się nim mogli jedynie posiadacze popularnego "szaraka". Z upływem czasu dostęp do tytułu zdobyli także właściciele pecetów, stosując półśrodki w postaci emulatorów PSX. Jednak gra na podłączonej do dużego konsoli telewizora to zupełnie inna sprawa. Po ukazaniu się na rynku "czarnuli", czyli PlayStation 2, ISS mógł rozwinąć skrzydła. Pierwsza wydana na PS2 gra z tej serii okazała się jednak totalnym niewypałem. Winę za wszystko ponosił nieudolny oddział KCEO, który chyba tylko magią nazwy próbował uszczuplić nasze kieszenie. Po pewnym czasie, do głosu doszedł wreszcie, ponownie KCET i pojawił się prawdziwy ISS, pod nazwą Pro Evolution Soccer. Inny, zmieniony i bez wątpienia rewelacyjny. Produkt firmy KONAMI raz jeszcze błyskawicznie zdobył sobie ogromną popularność wśród użytkowników nowej konsoli SONY. Na dziś gra doczekała się już czwartej odsłony, wciąż nie pozbawionej drobnych na szczęście błędów. Sukces poprzedników zaowocował konwersjami tytułu na konkurencyjną konsolę Xbox, a także na poczciwe PC. Wreszcie na skostniałym rynku blaszakowym jest jakiś godny rywal dla telenoweli pod nazwą FIFA. Co więcej, PES w moim mniemaniu przerasta produkt EA Sports o kilka długości. Niedowiarków zachęcam choćby do wypróbowania dema, podkreślając zarazem, że jest ono jedynie namiastką dania głównego.

1 - Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry
Pro Evolution Soccer jest od dawna jedną z moich ulubionych gier - Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Pro Evolution Soccer jest od dawna jedną z moich ulubionych gier. Nie ma to jak partyjka z bratem czy kolegami co jakiś czas. Także samotna rozgrywka dostarcza graczowi wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Tworząc ten poradnik, starałem jak najlepiej się przybliżyć grę każdemu użytkownikowi. Bo w PES mogą grać wszyscy, zawsze zabawa dostarcza ogromnej przyjemności. Co wcale nie znaczy, że tytuł jest łatwy - im dłużej gramy, tym bardziej zaczynamy doceniać kunszt programistów KONAMI. Mam nadzieję, że i starzy wyjadacze znajdą pod tutaj coś dla siebie. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich zainteresowanych do zabawy.

Uwaga: Niniejszy poradnik przygotowany został przy wykorzystaniu dwóch platform: PlayStation 2 oraz PC. Wersje Pro Evolution Soccer 4 na te platformy praktycznie się nie różnią - kilka dodatkowych uwag należy się sterowaniu na PC i znajdują się one w rozdziale "Porady ogólne" w punkcie "nie graj na klawiaturze". :-)

Informacje o Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Autor : Piotr Bandit Lewandowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 26, ilustracje: 42 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry