Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Scenariusz 6] Into the Maw | Warhammer 40,000 Dawn of War poradnik Warhammer 40,000: Dawn of War

Udaj się wszystkimi jednostkami w kierunku północnym, eliminując po drodze wszystkich napotkanych przeciwników - [Scenariusz 6] Into the Maw | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Rozbuduj bazę [Establish a Base] - podstawowe

Udaj się wszystkimi jednostkami w kierunku północnym, eliminując po drodze wszystkich napotkanych przeciwników. Po drodze natkniesz się na Bramę Osnowy Eldarów.

Zniszcz Bramy Osnowy [Destroy Webway Gates] - dodatkowe

Tego zadania wykonywać na szczeście nie musisz. Wszystkie Bramy Osnowy niekoniecznie znajdują się na głównej trasie podróży, więc jeśli chcesz je wszystkie zniszczyć - będziesz musiał dobrze szukać.

Rozbuduj bazę [Establish a Base] - podstawowe

Po chwili dotrzesz do miejsca, które doskonale nadaje się do budowy bazy (co zresztą zakomunikuje jeden z bohaterów) [1] . Za moment na ziemię spadnie Twierdza oraz dwóch Serwitorów. Dokończ budowę Twierdzy, po czym zabierz się za stawianie kolejnych budynków. Zalecam wybudowanie następujących konstrukcji: Koszary Klasztorne, Zbrojownia, Kult Maszyny, Święty Artefakt, dwa działa przy wejściu do lasu przy południowej części bazy, dwa Generatory Plazmy, a także - na złożu żużlu parę kroków na wschód - Termogenerator Plazmowy. Oczywiście przejmij także dwa pobliskie punkty strategiczne i postaw na nich Posterunki nasłuchowe (które później sukcesywnie ulepszaj, aby mieć jak największy przypływ punktów rekwizycji). W międzyczasie z południa nadejdą posiłki, które skierują się w miejsce trochę na północ od Twojej bazy [2] . Ustaw ich prostopadle do ścian kanionu, w pobliżu punktu strategicznego kilka kroków na północ, aby zapewnić sobie solidną ochronę na północy. Owy punkt przejmij i postaw tam Posterunek nasłuchowy. Mając trzy ulepszone maksymalnie Posterunki nasłuchowe, będziesz miał bardzo komfortową sytuację, jeśli chodzi o zasoby punktów rekwizycji.

Dotrzyj do wykopalisk [Reach the Dig Site] - podstawowe

Teraz zabierz się za rozbudowę armii. Aby wykonać powyższe zadanie, przyda Ci się następujące wojsko: cztery oddziały Kosmicznych Marines, dwie Drużyny Kosmicznych Marines, dwa-trzy Drednoty, a także trzy-cztery Predatory. Do tego dołóż bohaterów i będziesz miał pokaźną siłę uderzeniową, wystarczającą do przejścia tego scenariusza. Na północ możesz udać się jedną z dwóch dróg, aczkolwiek ja polecam tę prowadzącą przez las (czyli na południu Twojej bazy) [3] . Kieruj się cały czas na północ, krocząc w stronę wykopalisk. Po drodze napotkasz na sporą liczbę jednostek wroga, z którymi będziesz musiał się rozprawić. Nie musisz przejmować znalezionych punktów strategicznych, bo te trzy, które polecałem przejąć podczas rozbudowy bazy, zdecydowanie Ci wystarczą. Wkrótce dotrzesz do zrujnowanego miasta [4] . Będziesz mógł się udać dalej na wschód, by odszukać tam Bramy Osnowy Eldarów (jeśli chcesz wykonać zadanie dodatkowe), bądź od razu udać się drogą prowadzącą do wykopalisk (ulica prowadząca w górę, przy jej początku żółte strzałki) [5] . Niebawem dotrzesz do głównego celu, gdzie czeka Cię ostatnia walka z Eldarami. Zabij wszystkich przeciwników i zniszcz wszystkie pojazdy oraz budynki, a następnie podejdź do wykopalisk.

1 - [Scenariusz 6] Into the Maw | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry
2 - [Scenariusz 6] Into the Maw | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry