Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Scenariusz 3] Under Siege | Warhammer 40,000 Dawn of War poradnik Warhammer 40,000: Dawn of War

Rozpoczynasz w południowej części mapy [1] - [Scenariusz 3] Under Siege | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Przejmij Punkty Strategiczne [Capture the Strategic Points] - dodatkowe

Rozpoczynasz w południowej części mapy [1] . Właściwie wszystkie potrzebne Ci do życia budynki stoją już w Twojej bazie. Musisz tylko postawić w niej Zbrojownię, która pozwoli Ci na ulepszenie Twierdzy do Monastery. Wykorzystaj do tego zadania jednego z posiadanych Serwitorów. Następnie rozpocznij szkolenie nowych oddziałów Marines. Do wykonania misji będzie Ci potrzebne około dziewięć oddziałów tych jednostek (aby móc wytrenować ich aż tyle, będziesz musiał podnieść ograniczenie jednostek piechoty w Twierdzy). Niech spokojnie się tutaj szkolą, tymczasem Ty zerknij do punktu oznaczonego na mapie numerem [4] . Tam znajdziesz dwa oddziały należące do Ciebie, a także Sewitora, którego wykorzystaj do rozstawienia trzech Wieżyczek z Ciężkim Bolterem znajdujących się aktualnie w powietrznych transporterach wbitych w ziemię. Teraz będzie Ci łatwiej bronić ten punkt. Postaw też na nim Posterunek nasłuchowy, aby móc później stawiać nowe Wieżyczki z Ciężkim Bolterem do obrony punktu. Kiedy w głównej bazie wyszkolone zostanie wspomniane dziewięć oddziałów, zacznij dołączać do nich kolejnych Marines'ów, korzystając z odpowiedniej opcji, ażeby każdy z oddziałów liczył 8 jednostek. Później dodaj do każdego z nich dowódcę. Teraz możesz zamienić kilku Marines'ów na zaawansowane jednostki - z wyrzutniami rakiet, karabinami plazmowymi itp.

Zniszcz budynki należące do Orków [Destroy the Ork structures] - podstawowe

Do wykonania tego zadania przydadzą Ci się w szczególności ludzie z wyrzutniami rakiet, więc wypada mieć w każdym z oddziałów po jednym takim.

Przejmij punkty strategiczne [Capture the Strategic Points] - dodatkowe

Kiedy będziesz gotowy, podziel wyszkolone dziewięć oddziałów na trzy części i ustaw je w punktach oznaczonych na mapie jako [2] , [3] i [4] (dołącz do nich także dwóch posiadanych bohaterów). Znajdują się tam Punkty Strategiczne, które przejmiesz przy wykorzystaniu Marines'ów. Uczyń to, a następnie zacznij kierować się trzema oddziałami w kierunku północnym, w stronę następnych Punktów Strategicznych.

Odszukaj Zaginiony Oddział [Locate the Lost Troop] - dodatkowe

To zadanie pojawi Ci się, gdy zbliżysz się do kolejnego punktu we wschodnim paśmie. Miejsce, w którym znajdziesz Zaginiony Oddział, oznaczyłem na mapce cyfrą [5] . Znajdziesz tam niedokończony budynek, który można wykończyć dzięki jednemu z Serwitorów. Uczyń to, aby móc zacząć budować jednostki o nazwie Drednot. Jedna z nich jest już gotowa, dołącz ją do najbliższego oddziału. Jeśli chcesz, możesz wybudować jeszcze parę tego typu jednostek.

Przejmij punkty strategiczne [Capture the Strategic Points] - dodatkowe

Teraz przejmij kolejne trzy Punkty Strategiczne znajdujące się w linii. Po drodze zabijaj wszystkich Orków i niszcz wszystkie ich struktury! Pamiętaj, że możesz w ich miejscach stawiać Posterunki nasłuchowe, które przyspieszą zdobywanie przez Ciebie punktów rekwizycji. Kiedy posiądziesz następne trzy Punkty Strategiczne, udaj się w kierunku kolejnych. Teraz musisz przejąć ostatnie z pasm tego typu punktów. Jeśli masz za małe wojsko, wyszkól nowe jednostki, aby przetrwać końcowe starcia. Dojdź trzema oddziałami do następnych punktów i przejmij je, zabijając i niszcząc wszystko, co należy do Orków. Kiedy przejmiesz te Punkty Strategiczne, zadanie zostanie wykonane. Jeśli nie, oznacza to, iż w międzyczasie wróg zdołał przejąć jeden (lub więcej) z nich, przez co będziesz musiał zawrócić i zająć je ponownie.

Zniszcz budynki należące do Orków [Destroy the Ork structures] - podstawowe

Żeby wykonać to polecenie, będziesz musiał zniszczyć wszystkie budowle Orków znajdujące się w obrębie miasta. Praktycznie wszystkie z nich znajdują się w pobliżu Punktów Strategicznych, więc powinieneś był je rozwalić przy okazji zajmowania kolejnych takowych. Ewentualnie poszukaj ich i zrównaj z ziemią.

Odbij miasto [Retake the City] - podstawowe

W celu zakończenia misji musisz wykończyć wszystkie jednostki Orków co do jednego. Teren miasta powinien być niemal kompletnie czysty, o ile jeszcze jakiś wróg się tutaj czai. Natomiast reszta przeciwników rezyduje na przedmieściach [6] . Udaj się tam wszystkimi jednostkami, jakie posiadasz i zacznij eksterminację przebywających tam Orków. Stoi tutaj również kilka budynków, które również zniszcz. Kiedy wszystkie wrogie jednostki i budynki przejdą w niepamięć - misja zakończy się powodzeniem.

1 - [Scenariusz 3] Under Siege | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry
2 - [Scenariusz 3] Under Siege | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry