Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Scenariusz 2] Infiltration | Warhammer 40,000 Dawn of War poradnik Warhammer 40,000: Dawn of War

Rozpoczynasz z dwiema Drużynami Zwiadowców Marines [1] - [Scenariusz 2] Infiltration | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Skorzystaj ze zdolności Infiltracji [Use the Infiltration Ability] - dodatkowe

Rozpoczynasz z dwiema Drużynami Zwiadowców Marines [1] . Uaktywnij ich zdolność Infiltracji, po czym udaj się w kierunku południowym, omijając Orków.

Zabij Orków na Moście Lądowym [Kill the Orks on the Land Bridge] - dodatkowe

W pewnym momencie dojdzie do Ciebie dwóch kolejnych Drużyn Zwiadowców Marines [2] . Wyłącz tryb Infiltracji i rozpocznij walkę z grupką Orków. Następnie przejmij pobliski Punkt Strategiczny i udaj się posiadanym oddziałem dalej.

Odbij Stację Pomp [Reclaim the Waterworks] - podstawowe

Parę kroków dalej znajduje się drobny obóz Orków z dwiema wieżyczkami [3] . Nieopodal spaceruje patrol. Musisz go wymanewrować - gdy zacznie się zbliżać w Twoją stronę, obejdź ich naokoło i skieruj się na południe. Wkrótce dotrzesz do Stacji Pomp, przy której czyha spora liczba Orków [4] . Wiadomo, że Scout'ci nie mają szans w tej walce, dlatego Twoim zadaniem jest tylko zabić lidera Orków. Na pewno bez trudności rozróżnisz go od reszty wrogów. Kiedy go zabijesz, obok pojawi się Force Commander z dwoma oddziałami Marines'ów. Wykorzystaj ich do zniszczenia bazy Orków.

Rozbuduj bazę [Establish a Base] - podstawowe

Następnie przejmij dwa znajdujące się w pobliżu Punkty Strategiczne. Teraz musisz postawić na tym obszarze najważniejsze budynki - Twierdza, Koszary Klasztorne, Zbrojownia oraz Generator Plazmy. W dwóch Punktach Strategicznych postaw także Posterunki nasłuchowe, aby przyspieszyć napływ punktów rekwizycji. Posiadane wojsko ustaw przy południowym wejściu, aby bronić się przed ewentualnymi atakami ze strony Orków.

Oczyść dolinę [Cleanse the Valley] - podstawowe

Musisz zrównać z ziemią trzy obozowiska Orków w tej dolinie. Wszystkie z nich znajdują się na południe od Twojej bazy - [5] , [6] , [7] .

Ulepsz Twierdzę [Upgrade the Stronghold] - podstawowe

Ale, aby ułatwić sobie zadanie niszczenia wrogich budynków, ulepsz Twierdzę do Monastery. Dzięki temu będziesz mógł zamieniać Marines'ów na żołnierzy z wyrzutniami rakiet.

Oczyść dolinę [Cleanse the Valley] - podstawowe

Teraz zabierz się za szkolenie kolejnych oddziałów Marines'ów. Przyda Ci się jakieś pięć-sześć takowych. Każdy z nich rozszerz do liczby ośmiu żołnierzy, a następnie dodaj do każdej grupy po jednym dowódcy, a poza tym dwóch Marines'ów z każdego oddziału wyposaż w wyrzutnie rakiet. Kiedy będziesz dysponował taką armią, będziesz mógł spokojnie udać się na podbój obozów Orków. Najpierw udaj się w stronę tego, które oznaczyłem na mapce numerem [5] .

Ulepsz Posterunek nasłuchowy [Upgrade a Listening Post] - podstawowe

W międzyczasie zostaniesz poproszony o ulepszenie jednego z posiadanych Posterunek nasłuchowych. Nie musisz tego robić, ale to działanie przyspieszy przypływ punktów rekwizycji.

Oczyść dolinę [Cleanse the Valley] - podstawowe

Kiedy dojdziesz do pierwszego obozu Orków, rozpocznij walkę i zniszcz doszczętnie wszystkie znajdujące się tam budynki. Następnie skieruj się do obozowiska oznaczonego na mapie numerem [6] . Udaj się tam drogą na północny-wschód. Po drodze czeka Cię walka ze sporą grupą Orków. Zaangażuj w nią całe wojsko. Force Commander'a przełącz w tryb zalecający walkę na odległość, aby szybko nie stracić go w motłochu wojny. Po skończonej walce możesz przejąć pobliski Punkt Strategiczny. Kolejno udaj się leśną dróżką na wschód i skieruj się do bazy Orków. Po drodze zabij wszystkich przeciwników, a później rozwal całą bazę. Mała grupka Orków może ukrywać się trochę na zachód od wrogiego obozowiska. Teraz pozostanie Ci zniszczenie ostatniego obozu (na mapce numer [7] ). Tam - tradycyjnie - zabij wszystkich Orków i zniszcz wszystkie budynku. Jeżeli misje teraz nie zakończy się, oznaczać to będzie, że na mapie kryją się jeszcze Orkowie. Wtedy udaj się w drogę powrotną i zabijaj wszystko, co nie ma na sobie zbroi Marines'ów. Zapewne parę oddziałów wroga pozostało na północ od Twojej bazy. Udaj się tam i oczyść całą mapę z Orków.

1 - [Scenariusz 2] Infiltration | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry
2 - [Scenariusz 2] Infiltration | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry