Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Scenariusz 1] Planet Fall | Warhammer 40,000 Dawn of War poradnik Warhammer 40,000: Dawn of War

Zaczynasz w południowej części mapy [1] - [Scenariusz 1] Planet Fall | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Załóż bazę [Establish a Base] - podstawowe

Zaczynasz w południowej części mapy [1] . Na początku dokończ budowę Twierdzy. Następnie wybuduj kilka budynków, o których będzie mówił narrator - Koszary Klasztorne, Zbrojownia i Generator Plazmy.

Przejmij 3 punkty strategiczne [Capture the 3 Strategic Points] - podstawowe

Nieopodal Twojej bazy znajdziesz trzy Punkty Strategiczne (jeden parę kroków na wschód, drugi trochę za nim, a trzeci na północ stąd). Zajmij je wszystkie przy wykorzystaniu oddziałów Marines.

Wybuduj Posterunek nasłuchowy [Build a Listening Post] - podstawowe

Kiedy to uczynisz - skorzystaj z Serwitorów i wybuduj za ich pomocą w każdym z punktów strategicznych Posterunek nasłuchowy. Dzięki temu przyspieszysz napływ punktów rekwizycji.

Odszukaj pierwszy Obóz Orków [Locate the first Ork Camp] - podstawowe

Obóz znajduje się w miejscu, które oznaczyłem na mapce numerem [2] . Zanim się tam udasz, wytrenuj jeszcze ze dwa oddziały Marines i dopełnij je do liczby 8 jednostek w każdym, wykorzystując odpowiednią opcję. Dzięki Zbrojowni możesz również zamienić niektórych Marines w żołnierzy z cięższą bronią, jak na przykład wyrzutnie rakiet.

Zniszcz Obozy Orków [Destroy the Ork Camps] - podstawowe

Gdy będziesz gotowy, skieruj się w stronę bazy Orków i rozpocznij walkę. To jest pierwszy z trzech obozów, które musisz zniszczyć w tej misji. Kiedy będziesz miał go za sobą, udaj się w kierunku północnym.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie