Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Scenariusz 9] Unholy Ceremony | Warhammer 40,000 Dawn of War poradnik Warhammer 40,000: Dawn of War

Relikty umiejscowione są na wielkim okręgu w centrum mapy - [Scenariusz 9] Unholy Ceremony | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Przejmij Relikty [Capture the Relics] - podstawowe

Relikty umiejscowione są na wielkim okręgu w centrum mapy. Na mapie oznaczyłem je numerkami [2] , [3] , [4] i [5] . Ty rozpoczynasz w zachodniej jej części [1] . W tym scenariuszu nie musisz jakoś specjalnie rozwijać bazy, choć jeśli chcesz sobie ułatwić jej przejście - rozbuduj ją tak, by mieć dostęp do Drużyn Terminatorów. Zajmij trzy pobliskie punkty strategiczne, po czym postaw na nich Posterunki nasłuchowe. W Twojej bazie znajduje się sześć czołgów Leman Russ, jednak na samym początku są one bezużyteczne. Dopiero z czasem zostaną naprawione i przygotowane do walki. Wtedy będziesz miał dodatkową siłę uderzeniową. Poza nimi masz jeszcze Imperialnych Strażników (kilka oddziałów), którzy pomogą w obronie bazy. Ustaw te jednostki przy punkcie strategicznym na wschód od bazy. No i tak jak wspomniałem wcześniej - możesz budować dużą bazę z dostępem do Drużyn Terminatorów, ale nie musisz. Ważne, żebyś wyszkolił jakieś dwa oddziały Kosmicznych Marines, aby wzmocnić obronę. Wtedy dołącz do nich Inkwizytora Totha i ustaw gdzieś przy obrzeżach bazy. Po pewnym czasie pojawią się posiłki we wschodnim narożniku mapy [6] . Zesłane zostaną tam trzy Drużyny Terminatorów, Dowódca Zakonu oraz trzy Serwitory. Możesz tutaj wybudować bazę, jeśli chcesz, ale trzy Drużyny Terminatorów stanowią bardzo dużą siłę rażenia, zdolną do tego, aby przejąć Relikty. Wystarczy, że uzupełnisz ich do liczby ośmiu na oddział, a także ulepszysz maksymalnie. Jeżeli zdecydujesz się nie wzmacniać wojska, dołącz Dowódcę Zakonu do jednej z Drużyn Terminatorów, a następnie udaj się drogą na południowy-zachód. Wkrótce dojdziesz do wejścia na centralny okrąg. Teraz musisz obejść go dookoła i przejmować po kolei wszystkie Relikty. Obok każdego z nich znajdują się dwa działa obronne oraz pole minowe, na które musisz uważać. Najpierw niszcz z odległości pole minowe, a później rozwalaj działa. Kiedy zniszczysz ochronę, przejmuj Relikt. Pomiędzy kolejnymi walkami uzupełniaj straty. No i tak zrób z każdym z obiektów.

Zniszcz bazy Chaosu [Destroy the Chaos Bases] - dodatkowe

Aby wykonać to zadanie, będziesz musiał zniszczyć wszystkie budynki Chaosu graniczące z centralnym okręgiem na północy i na południu.

Utrzymaj Relikty [Hold the Relics] - podstawowe

Na koniec będziesz musiał utrzymać się w posiadaniu wszystkich Reliktów przez jakieś dwie-trzy minuty. Każdą Drużynę Terminatorów wyślij do obrony innego Reliktu, a czwarty z nich obroń przy wykorzystaniu jednostek pilnujących bazy na zachodzie. Przyjedź do centralnego okręgu wszystkimi Leman Russami, aby łatwiej opędzać się od nadchodzących wrogów. Jeśli zdołasz utrzymać Relikty przez te dwie-trzy minuty, misja zakończy się powodzeniem.

1 - [Scenariusz 9] Unholy Ceremony | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry
2 - [Scenariusz 9] Unholy Ceremony | Warhammer 40,000 Dawn of War - Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry