Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gotham Knights: Rozdział Clayface - solucja, opis przejscia Gotham Knights poradnik, solucja

Na kolejnych stronach opisane zostały starcia z Clayface i jego mimikami w Gotham Knights. Na końcu zmierzycie się z bossem w dwóch walkach.

Ostatnia aktualizacja: 27 października 2022

Na tej stronie poradnika do Gotham Knights przeczytacie, jak ukończyć rozdział Clayface'a oraz rozwiązać zagadki i pokonać bossa w ostatniej walce.

Zmiennokształtny rabuś (The Malleable Mugger)

Rozdział rozpocznie się, gdy natraficie na mapie na jednego z członków grupy Clayface - oznaczone czerwonym odwróconym trójkątem (po ukończeniu rozdziału 4 wątku głównego - Maskarada). Pozbądźcie się pięciu złoczyńców tego typu, by dowiedzieć się więcej i kontynuować misję. Znajdziecie ich na centralnej wyspie - New Gotham.

Niepokoje w dokach Dixona (Disturbance at Dixon Docks)

Po zbadaniu danych przy komputerze, uruchomicie kolejne zadanie z poziomu Plików Spraw - Gotham Knights: Rozdział Clayface - solucja, opis przejscia - Gotham Knights - poradnik do gry

Po zbadaniu danych przy komputerze, uruchomicie kolejne zadanie z poziomu Plików Spraw. Udacie się do magazynu: zbadajcie skrzynie, później trop przed jedną z nich. Udacie się do kanałów, gdzie zmierzycie się z mimikami. Charakteryzują się dużym zasięgiem ramion i solidną gardą.

Walka z Clayface

Clayface - wrażliwy jest jedynie na ogień i częściowo podatny na truciznę. Pozostałe żywioły na niewiele się zdadzą. Sam zadaje głównie obrażenia wstrząsowe.

Boss nie będzie z Wami walczył sam - jednocześnie występuje w trzech osobach, zaś zadawane obrażenia każdemu z nich pomniejszają pasek żywotności - Gotham Knights: Rozdział Clayface - solucja, opis przejscia - Gotham Knights - poradnik do gry

Boss nie będzie z Wami walczył sam - jednocześnie występuje w trzech osobach, zaś zadawane obrażenia każdemu z nich pomniejszają pasek żywotności. Po redukcji około 1/3 paska zdrowia pojawią się dodatkowo mimiki. Eliminując ich także redukujecie zdrowie Clayface'a lecz będą dochodzić kolejne. Ponadto niektóre eksplodują po pokonaniu, stąd walka z nimi nie jest całkiem wygodna.

Po eliminacji większych postaci także będą pojawiać się kolejne, o ile pasek zdrowia bossa na to pozwoli. Tak więc skupcie się na zadawaniu jak największej liczby obrażeń komukolwiek, skupiając się na eliminacji większych osobników, gdy poziom zdrowia obniży się do połowy. Boss nie używa żywiołów, jednak może łatwo Was ogłuszyć.

Zbiornikowe zwarcie (Rumble at the Reservoir)

Boss w drugiej walce jest znacznie większy i silniejszy. Jego wrażliwym punktem są dłonie. Nie musicie jednak walczyć z nim w domyślny sposób.

W czterech rogach areny znajdują się terminale, które przeniosą Was do drugiego etapu starcia, gdy tylko je aktywujecie i sprowokujecie wroga, by zaatakował Was przy obracających się wirnikach - Gotham Knights: Rozdział Clayface - solucja, opis przejscia - Gotham Knights - poradnik do gry

W czterech rogach areny znajdują się terminale, które przeniosą Was do drugiego etapu starcia, gdy tylko je aktywujecie i sprowokujecie wroga, by zaatakował Was przy obracających się wirnikach.

Druga część walki jest znacznie trudniejsza - Gotham Knights: Rozdział Clayface - solucja, opis przejscia - Gotham Knights - poradnik do gry

Druga część walki jest znacznie trudniejsza. Boss posiada wrażliwe punkty na wysokości pasa i serca oraz - jak wcześniej - górnych dłoni. Wykonuje dwa główne ataki, gdy jesteście oddaleni:

  1. atak górnymi rękami, po którym łatwo je atakować,
  2. wbijając ręce w podłoże powoduje powstawanie ścieżki z kolców.

W obu tych przypadkach łatwo atakować bossa, szczególnie umiejętnościami pędu. Kluczem do walki, jest oddalanie się, by zmusić wroga do ataków dystansowych i walka w zwarciu zaraz po nich.