Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gotham Knights: Dziwna nauka (Weird Science) - solucja, opis przejścia Gotham Knights poradnik, solucja

Trzecie zadanie w Gotham Knights - Dziwna nauka (Weird Science) – jest krótkim zadaniem z rozdziału Ostatnia sprawa Batmana, w którym ponownie przesłuchujecie członków gangu. Spotkacie się także z Talią al Ghul.

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2022

W tym miejscu przeczytacie jakie kroki należy ukończyć w ramach zadania Dziwna nauka (Weird Science) w Gotham Knights. Dowiecie się także, czym jest wyzwanie Rycerstwa (Knighthood).

Rozpoczęcie patrolu

W Belfry wykonajcie wytyczne samouczka, by kontynuować - Gotham Knights: Dziwna nauka (Weird Science) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

W Belfry wykonajcie wytyczne samouczka, by kontynuować. Potem opuśćcie bazę. Aby poznać aktualne cele misji, sprawdźcie zakładkę Pliki spraw w Batkomputerze. Wybierzcie klawisz Batkomputera, klikając go pojedynczo, by poznać cele poboczne i wyzwania dostępne dla aktualnego patrolu.

Rycerstwo (Knighthood)

Realizując wyzwanie poboczne Rycerstwo uzyskacie dostęp do szybszej eksploracji z użyciem specjalnego wyposażenia - inne dla każdego z bohaterów - Gotham Knights: Dziwna nauka (Weird Science) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Realizując wyzwanie poboczne "Rycerstwo" uzyskacie dostęp do szybszej eksploracji z użyciem specjalnego wyposażenia - inne dla każdego z bohaterów. Krótko mówiąc: będziecie mogli latać.

Po realizacji podstawowych zadań - zatrzymanie 10 przestępstw i eliminacji 3 minibossów - po powrocie do Belfry wejdźcie w interakcję z maską Batmana - Gotham Knights: Dziwna nauka (Weird Science) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Po realizacji podstawowych zadań - zatrzymanie 10 przestępstw i eliminacji 3 minibossów - po powrocie do Belfry wejdźcie w interakcję z maską Batmana. Ujrzycie czerwony znacznik wskazujący na nią, gdy wytyczne zostaną wypełnione.

Zwróćcie uwagę, że w ramach tego zadania musicie zatrzymać przestępstwa z premedytacją - czyli te, oznaczone czerwonym trójkątem z wykrzyknikiem. Pojawią się na mapie, gdy zbierzecie poszlaki i wrócicie do bazy.

Przesłuchanie podejrzanych

Wracając do głównego zadania: lokalizując białe, odwrócone trójkąty na mapie natraficie na aktywności związane z zapobieganiem przestępstwom - Gotham Knights: Dziwna nauka (Weird Science) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Wracając do głównego zadania: lokalizując białe, odwrócone trójkąty na mapie natraficie na aktywności związane z zapobieganiem przestępstwom. W różnych dzielnicach przebywają różne gangi, o czym informuje mapa. W większości z nich napotkacie gang Świrusów, którzy są Waszym celem. Zostawcie jednego ocalałego, pochwyćcie go i przesłuchajcie.

W zasadzie na tym kończy się kluczowa część tej nocy - Gotham Knights: Dziwna nauka (Weird Science) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

W zasadzie na tym kończy się kluczowa część tej nocy. Po spotkaniu z Tanią możecie wrócić do Belfry lub kontynuować aktywności poboczne. Wszelkie przestępstwa będące w toku znikną z mapy. Do Belfry możecie wrócić używając szybkiej podróży z poziomu mapy.