Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Sherlock Holmes Chapter One: Koniec fabuły - czy można grać dalej po ukończeniu? Sherlock Holmes Chapter One poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie informacje o tym czy można grać po zakończeniu fabuły oraz czy w grze istnieje punkt bez możliwości powrotu.

Na tej stronie naszego poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie informacje o tym czy można grać po zakończeniu fabuły oraz czy w grze istnieje punkt bez możliwości powrotu.

Dodatkowe aktywności w grze

Ukończenie głównego wątku fabularnego w Sherlock Holmes: Chapter One to zajęcie na 10 godzin - Sherlock Holmes Chapter One: Koniec fabuły - czy można grać dalej po ukończeniu? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Ukończenie głównego wątku fabularnego w Sherlock Holmes: Chapter One to zajęcie na 10 godzin. Za dodatkową aktywność w grze możemy uznać wykonywanie misji pobocznych oraz zbieranie przeróżnych informacji i wskazówek. Opis ich wszystkich znajdziecie na oddzielnych stronach naszego poradnika. W grze znajdziecie między innymi:

  1. sprawy Mycrofta,
  2. sprawy policyjne,
  3. pozostałe sprawy,
  4. cordońskie opowieści.

Aby zdobyć wszystkie sekrety oraz ukończyć w pełni fabularną część gry potrzebujecie około 20/30 godzin.

Granie po ukończeniu fabuły

Przed rozpoczęciem finałowej misji wyskoczy Wam powiadomienie, że jeśli ruszycie dalej nie będziecie mogli wrócić do innych spraw. Jeśli się na to zgodzicie, zblokujecie sobie możliwość powrotu. Postarajcie się na bieżąco wykonywać misje poboczne, tak, aby nic wam nie umknęło.

Zawsze możecie zrobić sobie zapis tuż przed ostatnią misją, aby móc cofnąć się do swojej gry i ukończyć misje, a następnie ponownie zobaczyć finał Sherlock Holmes Chapter One.