Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Sherlock Holmes Chapter One: Rekonstrukcje zdarzeń - jak przejść? Sherlock Holmes Chapter One poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie opis minigry – rekonstrukcje zdarzeń. Dzięki niej będziecie mogli rozwiązać większość zagadek w grze, wytypujecie podejrzanych albo zyskacie nowe wskazówki.

Na tej stronie poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie opis minigry - rekonstrukcje zdarzeń. Pierwsza taka minigra pojawi się już w części Duchy przeszłości (Ghosts of the Past) - pokój seansów. Na tej stronie znajdziecie opis mechaniki tej części rozgrywki, a w solucji dokładne wskazówki dotyczące, każdej z osobna.

Poznanie dowodów

Rekonstrukcje zdarzeń pojawią się zarówno w zadaniach głównych (moja historia), jak i pobocznych - Sherlock Holmes Chapter One: Rekonstrukcje zdarzeń - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Rekonstrukcje zdarzeń pojawią się zarówno w zadaniach głównych (moja historia), jak i pobocznych. W grze znajdziecie między innymi:

  1. sprawy Mycrofta,
  2. sprawy policyjne,
  3. pozostałe sprawy,
  4. cordońskie opowieści.
Przed każdą rekonstrukcją musicie znaleźć wszystkie dowody i wskazówki - Sherlock Holmes Chapter One: Rekonstrukcje zdarzeń - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Przed każdą rekonstrukcją musicie znaleźć wszystkie dowody i wskazówki. Jeśli tego nie zrobicie, opcja rekonstrukcji się nie pojawi. Wszelkie rekonstrukcje i dowody opisaliśmy na oddzielnych stronach poradnika, abyście na pewno odnaleźli wszystkie elementy układanki.

Dowody podświetlają się, gdy użyjecie trybu koncentracji - Sherlock Holmes Chapter One: Rekonstrukcje zdarzeń - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Dowody podświetlają się, gdy użyjecie trybu koncentracji. Czasami mogą być zaznaczone przez policjantów, wtedy obok nich będą policyjne oznaczenia, takie jak pokazane na screenie powyżej.

Ciekawostką jest to, że to Jon przeprowadza rekonstrukcję - Sherlock Holmes Chapter One: Rekonstrukcje zdarzeń - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Ciekawostką jest to, że to Jon przeprowadza rekonstrukcję. Sherlock grzecznie medytuje na miejscu zdarzenia. Jon podpowiada jeśli coś jest nie tak i jeśli zobaczy jakiś błąd.

Ustawienie postaci

Po zebraniu dowodów i wskazówek, musicie ustawić poprawnie postacie - Sherlock Holmes Chapter One: Rekonstrukcje zdarzeń - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Po zebraniu dowodów i wskazówek, musicie ustawić poprawnie postacie. Dzięki temu pojawi się prawdziwy ciąg wydarzeń, a wy wytypujecie przestępcę.

Zwracajcie uwagę na wszelkie szczegóły. Nie chodzi jedynie o postawę ciała, np. upadek albo klękanie. Raczej skupiajcie się na dowodach rzeczowych, np. broni czy butelkach po alkoholu.

Warto też przyglądać się postaciom - Sherlock Holmes Chapter One: Rekonstrukcje zdarzeń - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Warto też przyglądać się postaciom. Ważne elementy to fryzura, owłosienie twarzy, nakrycia głowy oraz okulary. Jeśli będziecie pewnie swojego wyboru, po prostu go potwierdźcie. Jon upomni Was, jeśli coś źle ustawiliście.