Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Sherlock Holmes Chapter One: Podsłuchiwanie - jak przejść? Sherlock Holmes Chapter One poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie opis minigry – podsłuchiwanie. Dzięki niej będziecie mogli zdobyć cenne informacje o podejrzanych.

Na tej stronie naszego poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie opis minigry, podczas której musicie podsłuchiwać nieświadomych bohaterów. Pierwsza taka minigra pojawi się już w części Duchy przeszłości (Ghosts of the Past) - pokój seansów. Każde podsłuchanie działa w podobny sposób. Na tej stronie znajdziecie opis mechaniki tej części rozgrywki, a w solucji dokładne wskazówki dotyczące, każdej z osobna.

Rozpoczęcie

Przesłuchiwać możecie jedynie osoby, które są zaznaczone specjalną ikonką - Sherlock Holmes Chapter One: Podsłuchiwanie - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Przesłuchiwać możecie jedynie osoby, które są zaznaczone specjalną ikonką. To znaczek ucha, zobczycie go na screenie powyżej. Takie zadanie może pojawić się w trakcie misji fabularnej, raczej nie spotkasz tej ikonki podróżując po otwartym świecie gry.

Zatwierdzanie informacji

Podsłuchiwanie polega na wybraniu najważniejszych informacji z całej rozmowy - Sherlock Holmes Chapter One: Podsłuchiwanie - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Podsłuchiwanie polega na wybraniu najważniejszych informacji z całej rozmowy. Zawsze musicie zastanowić się co dotyczy waszej sprawy. Tylko te informacje należy zatwierdzać, aby pozostały na ekranie.

Odrzucanie informacji

Wszelkie informacje, które nie dotyczą sprawy należy odrzucić - Sherlock Holmes Chapter One: Podsłuchiwanie - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Wszelkie informacje, które nie dotyczą sprawy należy odrzucić. Po prostu kliknijcie w nie prawym przyciskiem myszki, aby zniknęły i nie przeszkadzały z rozwiązywaniu sprawy.

Ograniczenie czasowe

Każde podsłuchiwanie ma swój ograniczony czas - Sherlock Holmes Chapter One: Podsłuchiwanie - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Każde podsłuchiwanie ma swój ograniczony czas. Nie zwlekajcie z zaznaczaniem wiadomości. W przesłuchaniu musicie zebrać wszystkie informacje dotyczące sprawy, nie może żadna wam umknąć.

Pamiętajcie, że złe decyzje sprawią, że czas zacznie się skracać, aż ostatecznie może przerwać tę minigrę.

Możecie jednak wielokrotnie powtarzać tę minigrę, aby ostatecznie dojść do rozwiązania.