Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Sherlock Holmes Chapter One: Szybka podróż Sherlock Holmes Chapter One poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie informacje dotyczące szybkiej podróży. Dowiecie się jak ją odblokować oraz jak działa.

Na tej stronie poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie informacje dotyczące mapy. Nie jest ona za duża, ale dzieli się na kilka dzielnic. Opisaliśmy sposoby poruszania się po mapie, znaczniki oraz ważne lokacje.

Odblokowanie

Miejsca szybkiej podróży odblokują się, gdy odkrywacie mapę - Sherlock Holmes Chapter One: Szybka podróż - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Miejsca szybkiej podróży odblokują się, gdy odkrywacie mapę. Warto jest pierw przebiec się po mapie i znaleźć najważniejsze punkty, dzięki czemu będziecie mogli szybko podróżować, np. w trakcie misji fabularnych.

Dobrym sposobem na odblokowanie sporej części mapy, jest wykonanie spraw policyjnych. Możecie się do nich zabrać zaraz po wyjściu z cmentarza - Matczyna miłość (A Mother's Love) - cmentarz.

Opis misji policyjnych znajdziecie na oddzielnych stronach naszego poradnika:

  1. Mistrz przebrań (The Master of Disguise)
  2. Szkolenie
  3. Bitka, bójka, rękoczyny (The Collie Shangles)
  4. Dzielenie łupów (Splitting the Loot)
  5. Co zrobiono w ukryciu (What Was Did in the Shadows)
  6. Kozioł ofiarny (The Scapegoat)
  7. Pracowita pszczółka (Plan Bee)

Korzystanie

Aby skorzystać z szybkiej podróży musicie udać się do woźnicy z bryczką - Sherlock Holmes Chapter One: Szybka podróż - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Aby skorzystać z szybkiej podróży musicie udać się do woźnicy z bryczką. Są oni oznaczeni na mapie (zobaczcie screen powyżej). Miejsca te będą dostępne dopiero, gdy odblokuje je biegając po mapie. Woźnica stoi zazwyczaj przy głównej drodze bądź przy głównych punktach mapy, np. przy komisariacie.

Cena

Szybka podróż nic nie kosztuje - Sherlock Holmes Chapter One: Szybka podróż - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Szybka podróż nic nie kosztuje. Niezależnie od tego jak często będziecie jej używać i dokąd będziecie jechać. To w pełni darmowy środek transportu.