Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Forza Horizon 5 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Forza Horizon 5 - poradnik do gry

Forza Horizon 5 - poradnik do gry

Niezły Meksyk! Forza Horizon 5 poradnik, solucja to porady do przejścia gry, najlepsze porady na start, lista wszystkich aut, porady do zmian aut, wyścigów, zdobywania wyróżnień i kredytów. Opisujemy, jak edytować pojazd oraz jak sprzedawać i kupować auta.

Ostatnia aktualizacja: 8 listopada 2021

Poniższy poradnik zawiera kompletny zbiór informacji do gry Forza Horizon 5. Poznacie tu wszystkie podstawowe mechaniki jak zmiana auta, cofanie czasu podczas wyścigu, czy zdobywanie wyróżnień. W poradniku staramy się pomóc w pomyślnym ukończeniu gry oraz zwrócić uwagę na najważniejsze rzeczy. Dzięki poradnikowi zapoznacie się z najważniejszymi poradami na start, które ułatwią Wam rozpoczęcie swojej przygody z Forza Horizon 5. Co więcej, dowiecie się również jak szybko i sprawnie zdobywać kredyty, jak edytować swój pojazd czy chociażby jak sprzedawać i kupować auta.

Ważną częścią poradnika są rozbudowane odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, czyli FAQ. Znajdziecie tu między innymi informacje o tym czy można zmienić porę dnia, jakie są najszybsze auta, czy można zmienić porę roku. To tylko kilka przykładowych pytań, na które znajdziecie odpowiedzi w naszym poradniku.

W poradniku do Forza Horizon 5 znajdziecie także strony dotyczące sterowania w grze, wymagań sprzętowych oraz tego, ile godzin potrzeba na ukończenie gry w kilku wariantach.

Forza Horizon 5: Platformy sprzętowe - na czym zagram?

Forza Horizon 5 na premierę dostępna będzie na takich platformach jak: XBOX One, XBOX Series X oraz PC.

Forza Horizon 5: Wersja polska

Forza Horizon 5 posiada napisy w języku polskim. Jeśli chodzi o dubbing, niestety nie ma go w grze i trzeba zadowolić się oryginalną wersją.

Forza Horizon 5: Wymagania sprzętowe PC

  1. Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
  2. Pamięć RAM: 8 GB
  3. Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 470 lub lepsza
  4. Wymagane miejsce na dysku: 110 GB HDD
  5. System operacyjny: Windows 10

Minimalne wymagania sprzętowe pozwolą na grę w niskich detalach i prowadzeniu rozgrywki w 30 klatkach na sekundę. Więcej informacji na temat wymagań sprzętowych znajdziecie na stronie: Wymagania sprzętowe.

Autor Poradnika

Dawid Norkowski

Dawid Norkowski

Ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku dziennikarskim. Swoją przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2019 roku, kiedy to podjął się trudnej sztuki pisania kompleksowych poradników do gier. Na przestrzeni lat wyspecjalizował się w gatunku soulslike; w wolnych chwilach czyta o naparach, które pomogą mu zniwelować stres po tysięcznym zgonie na tym samym etapie gry. Wielki fan bijatyk (Tekken), który regularnie uczestniczy w turniejach związanych z tym gatunkiem.

więcej


Informacje o Forza Horizon 5 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 8 listopada 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.