Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Battlefield 2042 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Battlefield 2042 - poradnik do gry

Battlefield 2042 - poradnik do gry

Pewnego razu w przyszłości Battlefield 2042 poradnik to najlepsze porady na start i porady do broni, specjalistów, obrażeń, map i walki. Opisujemy postaci, tryby rozgrywki, pojazdy i uzbrojenie; wszystkie trofea i wymagania sprzętowe.

Ostatnia aktualizacja: 26 listopada 2021

Nasz poradnik do gry Battlefield 2042 jest sporym kompendium wiedzy na temat najnowszej odsłony cyklu. Znajdziecie tutaj porady, które pozwolą Wam poznać wszystkie najważniejsze mechaniki gry i nauczą podstaw walki.

W poradniku znajduje się kilka rozdziałów. W pierwszym z nich znajdują się szczegółowe opisy mechanik rozgrywki. Znajdziecie tam porady na start, z którymi powinni zaznajomić się wszyscy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grą. Następnie możecie zapoznać się ze stronami dotyczącymi, jak np. rodzaju dostępnych broni, systemu obrażeń, ekwipunku, komunikacji czy rozwoju postaci.

Kolejna część poradnika opowiada specjalistach. Znajdziecie tam wszelkie informacje dotyczące ich ekwipunku i perków. W ten sposób możecie odnaleźć idealną postać dla siebie. W naszym poradniku znajdziecie również opis wszystkich dostępnych trybów rozgrywki, pojazdów oraz uzbrojenia.

Wraz z naszym poradnikiem łatwo zdobędziecie platynę. Stworzyliśmy bowiem strony, na których dokładnie opisaliśmy wszystkie osiągnięcia, które można zdobyć w grze. Dzięki temu dowiecie się co trzeba zrobić oraz poznacie najlepsze okazje do wbicia danych osiągnięć.

Oprócz tego, znajdują się tutaj także informacje o zmianach w rozgrywce, która pomogą Wam oswoić się z grą. Dodatkowo opisaliśmy wymagania sprzętowe, sterowanie oraz odpowiedzieliśmy na pytania dotyczące bety. Dzięki temu możecie znaleźć u nas wszystko czego potrzebujcie.

Battlefield 2042: Szybkie porady na start

Zanim rozpoczniecie swoją przygodę w grze Battlefield 2042 warto poznać główne porady, które zwiększą Waszą szansę na przeżycie. Porady skierowane są przede wszystkim do nowych Graczy. Znajdziecie je na osobnej stronie: Porady na start.

Battlefield 2042: FAQ

W czasie rozgrywki mogą narodzić się różne wątpliwości. W tym dziale znajdziecie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

 1. Broń - system Plus, jak zmodyfikować?
 2. Bilety - jak działają?
 3. Sektory - jak przejmować?

Battlefield 2042: Specjaliści

W grze zamiast klasycznych klas postaci, pojawią się specjaliści. Każdy z nich posiada unikalne zdolności, które wpływają na przebieg rozgrywki.

 1. Emma "Sundance" Rosier
 2. Navin Rao
 3. Ji-Soo Paik
 4. Constantin "Angel" Anghel
 5. Santiago "Dozer" Espinoza
 6. Wikus "Casper" Van Daele
 7. Piotr "Borys" Guskowski
 8. Maria Falck
 9. Webster Mackay
 10. Kimble "Irish" Graves

Battlefield 2042: Trofea i platyna

W naszym poradniku znajdziecie opis wszystkich trofeów, które można zdobyć grając w Battlefield 2042.

Nasz poradnik trofeowy znajdziecie na osobnej stronie: Osiągnięcia / Trofea.

Autorzy Poradnika

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej

Natalia "N.Tenn" Fras


Informacje o Battlefield 2042 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 15 czerwca 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.