Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Breathedge - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Breathedge - poradnik do gry

Breathedge - poradnik do gry

Tlen nie jest wieczny! Breathedge poradnik i solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady do craftingu, przetrwania i walki. Opisujemy wszystkie schematy i lokacje wszystkich znajdziek: plakatów, taśm wideo, zabawek; a także trofea i wymagania sprzętowe.

Niniejszy poradnik zawiera kompletną solucję gry Breathedge. Dowiesz się z niego jak ukończyć główny wątek fabularny oraz jak wykonywać aktywności poboczne dostępne w rozgrywce. Znajdziesz tu listę wszystkich dostępnych schematów i sposoby ich pozyskiwania. Ponadto w opisie podstaw gry dowiesz się, jak wytworzyć podstawowe komponenty skafandra, jak balon tlenowy, latarkę czy akcelerator. Dodatkowo zawarto w grze listę i sposób odnalezienia wszystkich znajdziek: plakatów, taśm wideo, zabawek i innych.

Główną część poradnika stanowi dział FAQ, z którego dowiesz się, jak wytwarzać nowe przedmioty, jak odnajdywać kluczowe dla fabuły obiekty czy odnawiać zdrowie, w formie krótkich odpowiedzi na konkretne pytania.

Dodatkowo odnajdziesz tu informacje na temat sterowania oraz listę dostępnych osiągnięć wraz z praktycznymi wskazówkami, jak je odblokować.

Breathedge: Szybkie porady na start

Poniżej znajdziesz kilka podstawowych porad, które pomogą ci wdrożyć się w świat gry Breathedge:

 1. Nie zbieraj nadmiaru żywności i wody, które znajdujesz w postaci lodu i galarety w pobliżu twojej kapsuły. Masz wyjątkowo ograniczony schowek, a potrzeby spadają bardzo wolno.
 2. Pamiętaj o zapisywaniu gry - gra posiada funkcję autozapisu jednak tylko w przypadku wejścia do stacji. Zapis manualny możesz dokonać w dowolnym momencie.
 3. Zawsze noś ze sobą więcej niż 1 Poręczny łamacz - nigdy nie wiesz, kiedy się przyda, nigdy nie wiesz, kiedy się zniszczy.
 4. Sprawdzaj wszystko - niezależnie na co trafisz, sprawdzaj, badaj, rozbieraj, niszcz. Nierzadko możesz gdzieś trafić na specjalne przejście lub nowy schemat.
 5. Tlen to podstawa - posiadaj przy sobie zawsze przynajmniej jedną świeczkę tlenową, które uzupełnia zapas tlenu. Gdy się kończą, to już najwyższa pora wrócić do bazy.

Więcej porad na dobry początek znajdziesz na stronie Porady na start.

Breathedge: Wszystkie misje główne

 1. Rozdział 1 Lost in Space

Ta część poradnika znajduje się w przygotowaniu - pełna solucja pojawi się wkrótce.

Breathedge: Trofea i platyna

Breathedge zawiera w sumie 54 osiągnięcia do zdobycia. Wiele z nich powiązana jest z głównym wątkiem fabularnym. Znaczna jednak część wiąże się z wykonaniem nietypowych czynności. Aby poznać pełną listę osiągnięć, zobacz stronę poradnika Trofea / Osiągnięcia.

Breathedge: Wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: 7, 8, 10 (x64)
 2. Procesor: Intel Core i3 (3 generacja wzwyż)
 3. Pamięć: 8 GB RAM
 4. Karta graficzna: GeForce GTX 660
 5. DirectX: Wersja 10
 6. Miejsce na dysku: 7 GB

Powyższe wymagania są minimalnymi, jakie musisz spełnić, by gra była grywalna i płynna. Więcej informacji znajdziesz w Aneksie na stronie Wymagania sprzętowe oraz Ustawienia graficzne.

Breathedge: Poziomy trudności

W grze Breathedge dostępne są 4 poziomy trudności:

 1. Standard - standardowy tryb przygotowany dla większości graczy. W przypadku śmierci możesz wczytać zapis gry, musisz zaspokajać potrzeby bohatera, posiadasz wskaźniki misji.
 2. Story - w trybie historii wyłączone są osiągnięcia, a potrzeby bohatera nie opadają.
 3. Impossible - jest to trudniejsza wersja trybu standardowego, przy czym: nie posiadasz podpowiedzi oraz występuje tu śmierć permanentna. Nie polecany dla osób grających pierwszy raz w Breathedge.
 4. Free - tryb swobodny. Zaczynasz standardowo w swojej kapsule, jednak nie posiadasz pasków parametrów, nie posiadasz surowców, dostępne są wszystkie schematy. Jest to tryb przeznaczony jedynie do zabawy - nie można w nim ukończyć fabuły.

Informacje o Breathedge - poradnik do gry

Autor : Patrick Yxu Homa

Ostatnia aktualizacja : 2 kwietnia 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.