Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

PS5 - poradnik

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
PS5 - poradnik

PS5 - poradnik

Konsola Sony dziesiątej generacji bez tajemnic PS5 poradnik, najlepsze porady i tipy dotyczące tej konsoli do gier marki Sony.

Już niebawem, dziewiąta generacja konsol zagości na rynku. Postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z konsola Playstation 5 i przygotować obszerny poradnik, który będzie pomocny zarówno przed premierą, jak i po premierze konsoli.

Przygotowaliśmy przewodnik, który będzie odpowiadał na rozmaite kwestie związane z najnowszą konsolą Sony. Poradnik ten, jest idealnym sposobem na zapoznanie się z najnowszymi informacjami o konsoli, odpowiedzenie na najważniejsze pytania związane z konsolą i poznanie szczegółów technicznych konsoli. W naszym poradniku przedstawiamy specyfikację techniczną konsoli, z omówieniem podzespołów i mocy konsoli. Dowiesz się również jaka jest cena Playstation 5, jaka będzie cena konsoli i poznasz wygląd konsoli.

Przygotowaliśmy również opis gier, które zadebiutują na konsoli Playstation 5. Poruszyliśmy również kwestię kompatybilności wstecznej i odpowiadamy na pytanie, ile tak naprawdę gier z Playstation 4 będzie chodziło na Playstation 5. Czy będzie można grać w gry z PS4 lub PS3? – przygotowaliśmy o tym odrębne rozdziały!

Z kwestii technicznych, w naszym poradniku poruszyliśmy inne ważne kwestie: czy Playstation 5 ma VR? Czy PS5 obsługuje 4k, a może nawet 8k? Jak wygląda kwestia napędu – czy konsola będzie obsługiwać dyski, dvd lub blu-ray? Omawiamy również nowy pad do konsoli, dualshock 5.

W dziale FAQ przyglądamy się również możliwości konsoli są odpowiednie na nową generację, a może czeka nas Ps5 pro? Czy konsola PS5 będzie wspierała ray tracing? Jak potężna będzie nowa konsola Sony? Sporo informacji wiadomo już teraz za sprawą m.in. Marka Cerny’ego, który opowiedział o możliwościach konsoli.

Garść informacji o PS5

Oto kilka najważniejszych informacji związanych z konsolą PlaySation 5:

  1. Będzie to konsola dziewiątej generacji, a nazwa konsoli to po prostu PlayStation 5.
  2. Głównym architektem konsoli jest Mark Cerny, który również przewodził pracom nad PlayStation 4.
  3. Dev kity już od dawna trafiły do wewnętrznych zespołów Sony, jak i zewnętrznych firm, co gwarantuję, że niedługo po premierze konsoli pojawią się nowe gry.
  4. Nowa konsola Sony zostanie wyposażona w ośmiordzeniowy (3,5 GHz) i szesnastowątkowy procesor AMD (oparty na architekturze Zen 2) oraz układ graficzny na podstawie karty AMD Radeon Navi.
  5. Wspomniana specyfikacja sprzętowa gwarantuję moc układu graficznego na poziomie 10,28 teraflopa.
  6. Jednym z głównych atutów konsoli ma być bardzo szybki dysk SSD o pojemności ok. 850 GB. Użycie dysku SSD znacznie zwiększy szybkość działania i prędkość wczytywania gier.
  7. Konsola ma wspierać Ray-tracing.
  8. Najnowszy Dualshock 5 ma być wyposażony m.in. w głośnik i mikrofon oraz adaptacyjne triggery o dynamicznie zmieniającym się oporze.
  9. Konsola ma oferować kompatybilność wsteczną dla znamienitej większości tytułów z PS4.

W przygotowaniu PS5 - poradnik

Poradnik do gry jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery .