Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Air Raider | Trofea w Dragon Quest Builders 2 Dragon Quest Builders 2 poradnik, tipsy

Aby zdobyć osiągnięcie, które nazywa się Air Raider w Dragon Quest Builders 2, należy zabić dowolnego przeciwnika z wysokości.

We wczesnych etapach gry nie będziemy mogli zdobyć tego trofeum ze względu na to, że potrzebujemy do tego pewnego przedmiotu, który pozwoli nam latać w powietrzu - Air Raider | Trofea w Dragon Quest Builders 2 - Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

We wczesnych etapach gry nie będziemy mogli zdobyć tego trofeum ze względu na to, że potrzebujemy do tego pewnego przedmiotu, który pozwoli nam latać w powietrzu. Jest to Windbreaker, który dostaniemy od jednego z NPC po wykonaniu kilku zadań głównych na wyspie Furrowfield.

Po otrzymaniu Windbreaker, jedyne co musimy zrobić, to wcisnąć przycisk X (na konsoli PS4), będąc w powietrzu. Nie musimy go trzymać. Następnie, gdy już użyjemy w powietrzu naszego Windbreaker, należy znaleźć jakiegoś słabego przeciwnika. Gdy już zlokalizujemy nasz cel, trzeba będzie użyć przycisk ataku (trójkąt na konsoli PS4) i czekać aż nasza postać opadnie na ziemie. Gdy uda nam się zabić w taki o to sposób jednego z przeciwników, trofeum pojawi nam się na profilu.