Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wygląda śmierć naszej postaci w Dragon Quest Builders 2? Dragon Quest Builders 2 poradnik, tipsy

W tej części poradnika zobaczysz jak wygląda śmierć w grze Dragon Quest Builders 2 oraz jakie są tego konsekwencje.

Śmierć to nieodłączny element w wielu grach, nie inaczej jest w Dragon Quest Builders 2 - Jak wygląda śmierć naszej postaci w Dragon Quest Builders 2? - Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Śmierć to nieodłączny element w wielu grach, nie inaczej jest w Dragon Quest Builders 2. Postać umiera gdy jej pasek zdrowia spadnie do zera, a może to się stać na kilka sposobów jak np. ostateczny cios przeciwnika, wejście na kłujące rośliny czy chociażby zbyt długi czas bycia pod wodą (co skutkuje powolną utratą zdrowia po wyczerpaniu paska wytrzymałości).

Jednak śmierć w Dragon Quest Builders 2 nie jest wcale taka straszna jakby mogło nam się wydawać. Umierając, pojawiamy się w głównej, początkowej lokacji na danej wyspie. Warto zaznaczyć, że podczas zgonu w Dragon Quest Builders 2 nie dostajemy żadnych ujemnych modyfikatorów, oraz nie tracimy swoich dotychczas zebranych przedmiotów. Wszystko pozostaje takie samo, poza tym, że przenosimy się do początkowej lokacji. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy się martwić tym, że stracimy cały nasz loot, jeśli tylko podejmiemy walkę z danym przeciwnikiem i ją przegramy. Warto jednak pamiętać, że wraz z naszą śmiercią, zdrowie przeciwników, z którymi walczyliśmy wraca do stanu początkowego, a nie tego na którym zostawiliśmy naszego zabójcę.