Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co się stanie, gdy pasek jedzenia spadnie do zera w Dragon Quest Builders 2? Dragon Quest Builders 2 poradnik, tipsy

W kolejnym rozdziale do gry Dragon Quest Builders 2 dowiesz się, co się stanie, jeśli nasz pasek jedzenia spadnie do zera oraz jak najszybciej go odnowić.

Gdy nasz poziom głodu osiągnie 0%, wtedy nasza postać będzie miała następujące debuffy - Co się stanie, gdy pasek jedzenia spadnie do zera w Dragon Quest Builders 2? - Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Gdy nasz poziom głodu osiągnie 0%, wtedy nasza postać będzie miała następujące debuffy. Po pierwsze, postać, która umiera z głodu, nie będzie mogła atakować nieprzerwanie. Po wykonaniu jednego ataku, nasza postać będzie przez chwilę dochodziła do siebie, tak więc nie będziemy mogli wykonać atak po ataku. Do tego dochodzi zablokowanie opcji wykonania sprintu. Nasza postać nie będzie mogła szybciej biegać, a jedynie poruszać się w normalnym tempie.

Aby zapobiec temu stanu, wystarczy jedynie zjeść jakieś jedzenie jak np. chleb, który zrobimy po wrzuceniu zboża do ogniska, czy chociażby pomidory. Każdy rodzaj jedzenia ma swój opis, w którym możemy dowiedzieć się, ile odnowimy sobie HP oraz o jaki procent napełnimy nasz pasek jedzenia.

Samo jedzenie możemy zdobyć na przeróżne sposoby. Można znaleźć je w skrzyni, dostać od NPC za wykonanie zadań, albo chociażby samemu je hodować.