Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Explorer Extraordinaire | Trofea w Dragon Quest Builders 2 Dragon Quest Builders 2 poradnik, tipsy

Trofeum Explorer Extraordinaire można uzyskać dopiero wtedy, gdy odblokujemy wszystkie wyspy w grze Dragon Quest Builders 2.

Mowa tu głównie o wyspach, które są dostępne dla nas dopiero wtedy, gdy je wykupimy u przewoźnika łodzią - Explorer Extraordinaire | Trofea w Dragon Quest Builders 2 - Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

Mowa tu głównie o wyspach, które są dostępne dla nas dopiero wtedy, gdy je wykupimy u przewoźnika łodzią. Za dostęp do wyspy płacimy Gratitude Points (serduszkami), ceny są różne, za jedną wyspę zapłacimy 50 serduszek, za kolejną 300.

Do tych wysp dostęp uzyskamy dopiero po ukończeniu głównego wątku na wyspie Furrowfield, po czym wrócimy na Isle of Awakening. Tam nasz przewoźnik opowie nam o tychże wyspach. Ponadto, na tych wyspach głównym naszym zadaniem jest zbadanie większości rzeczy, które znajdują się właśnie na jednej z tych wysp. Są to rzeczy przeróżne, możemy zbadać zwykłe drzewo, kamień, jak i nową roślinę. Za znalezienie wszystkich rzeczy, o które prosi nas gra, uzyskamy całkiem ciekawe nagrody.